pastorek Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: ChodeC Mohl by někdo editovat první post a uvést do něj veškeré potřebné údaje? První post uvádí 29.11, seznam v odkazu výše 28.11. Vím sice místo, ale nevím vůbec čas :-( Nemám chuť číst všech 12 str 28.11. jsem u rodičů u Kyjova a to není do Senice tak daleko Ospravedlňujem sa, ten dátum som pomýlil. Má to byť 29.11. od 14:00 ... už je to opravené. P.S. Dopíšem ťa? Citovat
jarson Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Pastorek: Tá gynko Biloba asi nebude na škodu..:D:D Ja si už dávam dve denne a pomáha:potlesk:potlesk Citovat
Y2K Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Nechcem vam kazit zoznam...ale ja som sa este nerozhodol na com pridem PS: V tom zozname na tej stranke je jedna gramaticka chyba, schvalne kto ju objavi Teda samozrejme nie ze by mi o to slo ale som si to tak akosi vsimol... Inak a co Brano sa nehlasi na zraz? [upravil dne 19.11.2009 Y2K] Citovat
stvrto.14 Odesláno 19. listopad 2009 Autor Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: jarson Původně zaslal: stvrto.14 pocuj v Brodskom som raz vydel ospojlerovanu bledo modru 406-ku na ceskych znackach ale nestihol som si ju poriadne kuknut:fnuk Čo 406-tka? zaujala ťa? uz si mi to poslal,nic mi neprislo. Citovat
pastorek Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: Y2K PS: V tom zozname na tej stranke je jedna gramaticka chyba, schvalne kto ju objavi Teda samozrejme nie ze by mi o to slo ale som si to tak akosi vsimol... vyklop to lebo ju zmažem Citovat
stvrto.14 Odesláno 19. listopad 2009 Autor Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: Y2K Nechcem vam kazit zoznam...ale ja som sa este nerozhodol na com pridem PS: V tom zozname na tej stranke je jedna gramaticka chyba, schvalne kto ju objavi Teda samozrejme nie ze by mi o to slo ale som si to tak akosi vsimol... Inak a co Brano sa nehlasi na zraz? [upravil dne 19.11.2009 Y2K] pastorek ty si mna premenoval:o Citovat
pastorek Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 ...to sa ti iba zdalo, očisti si monitor... Citovat
Y2K Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: pastorek vyklop to lebo ju zmažem Vidim ze uz opravene, sice svojsky ale je Takze nie je co riesit Citovat
stvrto.14 Odesláno 19. listopad 2009 Autor Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: pastorek ...to sa ti iba zdalo, očisti si monitor... stvrtko.14 +?------stvrto.14 aha uz nastala oprava:D [upravil dne 19/11/09 stvrto.14] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Kurna... Skusim inzerat Hladam zodpovedneho sofera ktory by odsoferoval moje auto zo Senice do Trnavy, pri odchode s mini zrazu To uz by som mohol aj to pivo vypit Y2k ty prijdi na coupe, a frajerke daj 405 tku , alebo naopak ? Inac myslim ze s pripravou jedla nebude problem, pretoze prideme po obede, a aj na predoslich 2 minizrazoch sa objednavalo sporadicky, kto bol ako hladny Inac pokial sa nemylim z Bahona sme odchadzali okolo 19 tej ? Alebo tak nejak ... Citovat
jarson Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: stvrto.14 uz si mi to poslal,nic mi neprislo. Nič som ti neposlal lebo si nenapísal či chceš, daj mail a keď ju vyfotím tak ti to pošlem. Citovat
stvrto.14 Odesláno 19. listopad 2009 Autor Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: jarson Původně zaslal: stvrto.14 uz si mi to poslal,nic mi neprislo. Nič som ti neposlal lebo si nenapísal či chceš, daj mail a keď ju vyfotím tak ti to pošlem. posielal som ti e-mail moj je stvrto.14@zoznam.sk Citovat
jarson Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Sorry zatiaľ som nemal čas na mail, dobre ak sa mi podarí za svetla prísť domov a bude chlapec doma tak ti to odfotím.. Teraz už musím končiť lebo zajtra mám zase náročný deň. Zajtra sa ozvem.. Citovat
obaf Odesláno 20. listopad 2009 Odesláno 20. listopad 2009 Původně zaslal: marko306 len tak pre zaujímavosť asi v takomto nejakom zložení prídeme. jedna 406 neviem aká je pastorek, niekde si spravil chybu, nie 23, ale 22 áut 406 sedan 2x, 406 break 2x, 406 coupé 2x, 406 ? 1x 306 break 4x, 306 hatchback 2x, 306 sedan 1x 405 sedan 1x, 405 break 1x 206 hatchback 2x, 206 sw 1x 307 sw 1x 407 sw 1x 806 minivan 1x ___________________________________________ spolu 22 [upravil dne 19/11/09 marko306] A Jumper je kde? Alebo ho zase necham doma? Citovat
Medvěd Odesláno 20. listopad 2009 Odesláno 20. listopad 2009 Jestli ono to nebude tím, že v seznamu jsou Peugeoty (a Jumper je teda aspoň v ČR Citronek). Citovat
obaf Odesláno 20. listopad 2009 Odesláno 20. listopad 2009 Napadlo ma, ci by pre motorest nebolo lepsie, keby nam nieco navaril dopredu (rozumej vsetkym to iste, napr. kotlikovy gulas apod.), moznoi na sposob denneho menu:myslim Citovat
obaf Odesláno 20. listopad 2009 Odesláno 20. listopad 2009 Původně zaslal: Medvěd Jestli ono to nebude tím, že v seznamu jsou Peugeoty (a Jumper je teda aspoň v ČR Citronek). Ja som narazal na prianie isteho clena, ktory tuzi strasne vidiet tento zazrak typu Jumper:D Mimochodom medzi boxerom a jumperom je rozdiel iba v tom znaku. Citovat
Medvěd Odesláno 20. listopad 2009 Odesláno 20. listopad 2009 To samozřejmě vím, sám jsem najezdit mnoho tisíc km s Ducatem, což je taky stejné auto. Citovat
pastorek Odesláno 20. listopad 2009 Odesláno 20. listopad 2009 Znak môžeš prelepiť cetuľkou s textom: \"toto je Peugeot, to len vy jete málo mrkvy a špatne vidíte\". Prípadne na prednú masku zaves boxerské rukavice aby bolo všetkým jasné o čo ide. [upravil dne 20/11/09 pastorek] Citovat
Medvěd Odesláno 20. listopad 2009 Odesláno 20. listopad 2009 Jeden nejmenovaný člen klubu podobný problém vyřešil takto http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccCerveny_Kostelec_2007/cccKoudaK/kostelec_07_koudak_073.jpg http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccCerveny_Kostelec_2007/cccRadek_Hurvajz/kostelec_07_radek_hurvajz_037.jpg http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccCerveny_Kostelec_2007/cccmarlin/kostelec_07_marlin_003.jpg [upravil dne 20/11/2009 Medvěd] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.