Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: ChodeC

Mohl by někdo editovat první post a uvést do něj veškeré potřebné údaje? První post uvádí 29.11, seznam v odkazu výše 28.11. Vím sice místo, ale nevím vůbec čas :-(

Nemám chuť číst všech 12 str :bojim

28.11. jsem u rodičů u Kyjova a to není do Senice tak daleko ;)

Ospravedlňujem sa, ten dátum som pomýlil. Má to byť 29.11. od 14:00 ... už je to opravené.

P.S. Dopíšem ťa? :D

Odesláno

Nechcem vam kazit zoznam...ale ja som sa este nerozhodol na com pridem :D

PS: V tom zozname na tej stranke je jedna gramaticka chyba, schvalne kto ju objavi :aut

Teda samozrejme nie ze by mi o to slo ale som si to tak akosi vsimol...

Inak a co Brano sa nehlasi na zraz? :myslim

[upravil dne 19.11.2009 Y2K]

Odesláno
Původně zaslal: jarson

Původně zaslal: stvrto.14

pocuj v Brodskom som raz vydel ospojlerovanu bledo modru 406-ku na ceskych znackach ale nestihol som si ju poriadne kuknut:fnuk

Čo 406-tka? zaujala ťa?

uz si mi to poslal,nic mi neprislo.

Odesláno
Původně zaslal: Y2K

PS: V tom zozname na tej stranke je jedna gramaticka chyba, schvalne kto ju objavi :aut

Teda samozrejme nie ze by mi o to slo ale som si to tak akosi vsimol...

:bacha vyklop to lebo ju zmažem :bacha

Odesláno
Původně zaslal: Y2K

Nechcem vam kazit zoznam...ale ja som sa este nerozhodol na com pridem :D

PS: V tom zozname na tej stranke je jedna gramaticka chyba, schvalne kto ju objavi :aut

Teda samozrejme nie ze by mi o to slo ale som si to tak akosi vsimol...

Inak a co Brano sa nehlasi na zraz? :myslim

[upravil dne 19.11.2009 Y2K]

pastorek ty si mna premenoval:o

Odesláno

Kurna... Skusim inzerat :D

Hladam zodpovedneho sofera ktory by odsoferoval moje auto zo Senice do Trnavy, pri odchode s mini zrazu :D

To uz by som mohol aj to pivo vypit :D

Y2k ty prijdi na coupe, a frajerke daj 405 tku , alebo naopak ? :D

Inac myslim ze s pripravou jedla nebude problem, pretoze prideme po obede, a aj na predoslich 2 minizrazoch sa objednavalo sporadicky, kto bol ako hladny :)

Inac pokial sa nemylim z Bahona sme odchadzali okolo 19 tej ? Alebo tak nejak ...

Odesláno
Původně zaslal: stvrto.14

uz si mi to poslal,nic mi neprislo.

Nič som ti neposlal lebo si nenapísal či chceš, daj mail a keď ju vyfotím tak ti to pošlem.

Odesláno
Původně zaslal: jarson

Původně zaslal: stvrto.14

uz si mi to poslal,nic mi neprislo.

Nič som ti neposlal lebo si nenapísal či chceš, daj mail a keď ju vyfotím tak ti to pošlem.

posielal som ti e-mail :myslim moj je stvrto.14@zoznam.sk

Odesláno

Sorry zatiaľ som nemal čas na mail, dobre ak sa mi podarí za svetla prísť domov a bude chlapec doma tak ti to odfotím..

Teraz už musím končiť lebo zajtra mám zase náročný deň. Zajtra sa ozvem..:roker

Odesláno
Původně zaslal: marko306

len tak pre zaujímavosť:D asi v takomto nejakom zložení prídeme. jedna 406 neviem aká je

pastorek, niekde si spravil chybu, nie 23, ale 22 áut

406 sedan 2x, 406 break 2x, 406 coupé 2x, 406 ? 1x

306 break 4x, 306 hatchback 2x, 306 sedan 1x

405 sedan 1x, 405 break 1x

206 hatchback 2x, 206 sw 1x

307 sw 1x

407 sw 1x

806 minivan 1x

___________________________________________

spolu 22

[upravil dne 19/11/09 marko306]

A Jumper je kde?:grr:D

Alebo ho zase necham doma?:myslim

Odesláno

Napadlo ma, ci by pre motorest nebolo lepsie, keby nam nieco navaril dopredu (rozumej vsetkym to iste, napr. kotlikovy gulas apod.), moznoi na sposob denneho menu:myslim

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Jestli ono to nebude tím, že v seznamu jsou Peugeoty (a Jumper je teda aspoň v ČR Citronek).

Ja som narazal na prianie isteho clena, ktory tuzi strasne vidiet tento zazrak typu Jumper:D

Mimochodom medzi boxerom a jumperom je rozdiel iba v tom znaku.

Odesláno

Znak môžeš prelepiť cetuľkou s textom: \"toto je Peugeot, to len vy jete málo mrkvy a špatne vidíte\".:D

Prípadne na prednú masku zaves boxerské rukavice aby bolo všetkým jasné o čo ide.

[upravil dne 20/11/09 pastorek]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...