praktik Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 :super:super ja som to tušil:D:D:D:D:D ste :super:super usporiadatelia:aut:aut:aut Citovat
P607Olda Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Smiem sa opýtať, o koľkej asi bude rozchod? Manželka by išla za priateľkou do Břeclavi, tak aby som vedel povedať, kedy pôjdeme naspäť. Citovat
gedu Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 pozri o 14:00 to vypukne a kedy sa rozhodneš ísť domov je na tebe či o 17 alebo 18 alebo neskor. Citovat
kaper Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 je to úplne na tebe spraví sa nejaká zoznamka a nejaké fotky. Dáme si niečo pod zub aby sa to oplatilo aj majiteľovi. Ale najlepšie je čo najneskôr. A niekto tu spomínal že bude musieť na nočnú takže nebudeš sam čo odchádza skorej. Inak nechcelo by sa mi na nočnú po takej akcii;);) Citovat
P607Olda Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Dobre, detaily odchodu dohodnem s manželkou telefónom, podvečer na mieste. Účasť ešte upresním, zajtra. Citovat
gedu Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 tešíme sa Pastorek pripíš do zoznamu bude aj 607 Citovat
P607Olda Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Kdeže, pracovný nástroj, nehám doma. Radšej 1007:D. Citovat
gedu Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 ale to je tiež niečo nové, takého prcka tam ešte nemáme Citovat
stvrto.14 Odesláno 19. listopad 2009 Autor Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: praktik A bude 30 aut:mrk:mrk:mrk Aj ja oficialne hlasim ucast:D 406-ka a 3,5 osob na palube. Mam taky pocit ze tam zapraceme nielen parkovisko ale aj cely Havran:super Zajtra tam kazdopadne musim skocit a pana majitela pripravit na ten šok:aut ha,ha:D:D Citovat
Qcko Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Pan majitel bude akurat tak stastny ako mola decko a uvidis ako mu v ociach naskocia dolare ako v rozpravkach:D:D Citovat
stvrto.14 Odesláno 19. listopad 2009 Autor Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: praktik :super:super ja som to tušil:D:D:D:D:D ste :super:super usporiadatelia:aut:aut:aut chlapy nerobte si zomna ,kozy, a este aj ten prihovor:bojim asi nahle a necakane stratim hlas:D:D Citovat
kaper Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: stvrto.14 Původně zaslal: praktik A bude 30 aut:mrk:mrk:mrk Aj ja oficialne hlasim ucast:D 406-ka a 3,5 osob na palube. Mam taky pocit ze tam zapraceme nielen parkovisko ale aj cely Havran:super Zajtra tam kazdopadne musim skocit a pana majitela pripravit na ten šok:aut ha,ha:D:D Treba ho pripraviť nato že budeme niečo papať. A lubko dvojitú porciu;). A aby bolo dosť kofoly. Citovat
gedu Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 tak sa to pre istotu nauč v posunkovej reči:Dalebo sprav prezentáciu v powerpointe:D:D:D Citovat
Qcko Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Proste nieco povedz;) ... dobry navod nie:D Citovat
stvrto.14 Odesláno 19. listopad 2009 Autor Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: Qcko Proste nieco povedz;) ... dobry navod nie:D super. Citovat
praktik Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 Len nestrať rozum:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Citovat
stvrto.14 Odesláno 19. listopad 2009 Autor Odesláno 19. listopad 2009 Původně zaslal: praktik Len nestrať rozum:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ze by som dostal nervovy kolaps:bojim Citovat
praktik Odesláno 19. listopad 2009 Odesláno 19. listopad 2009 len nie hnačku :D:D:D:D:D:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.