Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

je to úplne na tebe spraví sa nejaká zoznamka a nejaké fotky. Dáme si niečo pod zub aby sa to oplatilo aj majiteľovi. Ale najlepšie je čo najneskôr. A niekto tu spomínal že bude musieť na nočnú takže nebudeš sam čo odchádza skorej. Inak nechcelo by sa mi na nočnú po takej akcii;);););)

Odesláno
Původně zaslal: praktik

A bude 30 aut:mrk:mrk:mrk

Aj ja oficialne hlasim ucast:D 406-ka a 3,5 osob na palube. Mam taky pocit ze tam zapraceme nielen parkovisko ale aj cely Havran:super Zajtra tam kazdopadne musim skocit a pana majitela pripravit na ten šok:aut ha,ha:D:D

Odesláno
Původně zaslal: praktik

:super:super:super ja som to tušil:D:D:D:D:D ste :super:super:super usporiadatelia:aut:aut:aut

chlapy nerobte si zomna ,kozy, a este aj ten prihovor:bojim asi nahle a necakane stratim hlas:D:D

Odesláno
Původně zaslal: stvrto.14

Původně zaslal: praktik

A bude 30 aut:mrk:mrk:mrk

Aj ja oficialne hlasim ucast:D 406-ka a 3,5 osob na palube. Mam taky pocit ze tam zapraceme nielen parkovisko ale aj cely Havran:super Zajtra tam kazdopadne musim skocit a pana majitela pripravit na ten šok:aut ha,ha:D:D

Treba ho pripraviť nato že budeme niečo papať. A lubko dvojitú porciu;);). A aby bolo dosť kofoly.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...