The_DoctoR Odesláno 4. listopad 2009 Odesláno 4. listopad 2009 Chci se zeptat, kde je umístěna nádobka na olej do převodovky? Jestli je tam ryska min. max. a jak a kudy se tam olej leje? Nejlepší by bylo nějaké foto Díky moc. Citovat
Guest servisman Odesláno 4. listopad 2009 Odesláno 4. listopad 2009 nádobka tam není je jen v převodovce Citovat
Ferry Odesláno 4. listopad 2009 Odesláno 4. listopad 2009 prevodovka ma jen kontrolni sroub, ktery kdyz se vysroubuje, tak ma byt pri vodorovne poloze auta olej na urovni spodni hrany zavitu (sroub je zboku prevodovky, takovy vetsi nez ostatni, nekdy ma v sobe diru na ctyrhran 8mm ) jinak teda nadobka s ryskou min max na prevodovce - tahle myslenka me teda pobavila dik za vtip [upravil dne 4/11/09 Ferry] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.