durino666 Odesláno 2. listopad 2009 Odesláno 2. listopad 2009 Mate niekto na tuningove svetla ? mam zaujem o nieco takeho link Svetla Citovat
oni Odesláno 2. listopad 2009 Odesláno 2. listopad 2009 pokud mas v planu takovy svetla, tak at maj aspon eletricke naklapeni! Citovat
durino666 Odesláno 2. listopad 2009 Autor Odesláno 2. listopad 2009 elektricke naklapanie je dnuka to koliesko ? Citovat
Qcko Odesláno 2. listopad 2009 Odesláno 2. listopad 2009 Svetla su pekne, ale tieto vyzeraju dost ako sunty z polska, to rucne nastavenie vysky je dost o hubu, na STK by z teba asi radost nemali:roll Citovat
durino666 Odesláno 2. listopad 2009 Autor Odesláno 2. listopad 2009 no chcel by som nejake nove, pekne, aby nali ten svietici kruzo mozte davat linky Citovat
309GT Odesláno 2. listopad 2009 Odesláno 2. listopad 2009 Tak se pokochej Jinak obě firmy ti můžu doporučit!Rychlé dodání,jednání na úrovni...dobré ceny a kvalita.... http://www.tuningshop.cz/predni-svetla-peugeot-307-01-chrom.htm http://www.tuningshop.cz/predni-svetla-peugeot-307-01-cerne-98708.htm http://www.tuningshop.cz/predni-svetla-peugeot-307-01-chrom-98705.htm http://www.reviloshop.cz/store/goods_JOM-81102_predni-svetla-peugeot-307-5dver-od-01--angel-eyes.html http://www.reviloshop.cz/store/goods_JOM-81078_predni-svetla-peugeot-307--angel-eyes.html http://www.reviloshop.cz/store/goods_JOM-81080_predni-svetla-peugeot-307--angel-eyes-cerna.html Citovat
wojtěch Odesláno 2. listopad 2009 Odesláno 2. listopad 2009 mam černé od sonaru něco jako ten 2 odkaz od 309GT ale s motorkama (bez bych ani nebral) ale mám menší problém nemají manuální nastavení a svítí moc vysoko i když jsou motorkama dole. tak bych se ujistil ať mají motorky i man. nastavení Citovat
omegascream Odesláno 2. listopad 2009 Odesláno 2. listopad 2009 a kde sa daju zohnat aj s motorcekmi? Ja som take este nikde na nete nevidel.... Citovat
wojtěch Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 tyto má já http://tuningove-doplnky.k-tuning.cz/432/predni-svetla-peugeot-307-01-05-cerne.html jsou s motorkama http://www.tuningstyle.cz/predni-svetla-angel-eyes-peugeot-307-chromove.html http://www.tuningstyle.cz/predni-svetla-angel-eyes-peugeot-307-chromove-pa.html http://www.tuningstyle.cz/predni-svetla-angel-eyes-peugeot-307-chromove-d2.html např. v popisu musí mít napsané že jsou elektricky stavitelná Citovat
309GT Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 Nevím jestli to jde i na 307mách,ale na některých 306kách šlo upravit origo naklápění do AE... Citovat
wojtěch Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 v některém linku už to tu je 309GT někde jsme o tom četl ale někde psali že např. origo světla Bosh a Valeo mají každý jiné motorky tak nevím které by tam pasovali. a někteří tvrdí že se nedají ani vyndat .... Citovat
stehla66 Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 Zdravím,uvažuju o koupi nových světel na 307,byly by jste ochotní poslat nějaké fotky?zájímalo by mě jak to vypadá ve dne,rozsvícené potkávačky aty. díky moc všem Citovat
wojtěch Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 ty žluté parkovačky už tam nejsou jsou tam místo toho bíle led diody. vypadá to líp. zítra vyfotím.. a zadní [upravil dne 3/11/09 wojtěch] [upravil dne 3/11/09 wojtěch] Citovat
durino666 Odesláno 3. listopad 2009 Autor Odesláno 3. listopad 2009 Coi vsetko tam mas v tom svetle ? Citovat
wojtěch Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 parkovačky, potkavačky (čočka), dálkové, mlhovky, a angel kroužky ty jsem zapojil na parkovačky, blinkr, myslím že vše.. Citovat
Fakir Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 Nejdůležitější je sehnat světla s elektrickým nastavením výšky. To manuální je k ničemu a budeš z toho nešťastnej, vím to z vlastní zkušenosti, tu chybu jsem sám udělal. Citovat
wojtěch Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 elektrické určitě ale mi je skoro k ničemu když světla jsou nastavené úplně dolů a pořád to svítí moc vysoko a nevím jak je mám stáhnout níž... Citovat
omegascream Odesláno 4. listopad 2009 Odesláno 4. listopad 2009 teda vyzerajú parádne, aj keď ja by som radšej bral chrómové...čierne mi sedia len na čierne, ale to je vec vkusu. Každopádne rozsvietené sú Citovat
Fakir Odesláno 4. listopad 2009 Odesláno 4. listopad 2009 Původně zaslal: wojtěch elektrické určitě ale mi je skoro k ničemu když světla jsou nastavené úplně dolů a pořád to svítí moc vysoko a nevím jak je mám stáhnout níž... Musíš je nejdřív seřídit šroubem s reostatem nastaveným do nejvyšší polohy. Pak to bude sedět. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.