dzana.m Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 ja už tam chci sedet to je neco prome:aut Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 ozzy diky , už jsem znejistěl že blbě vidim Citovat
kobra Odesláno 28. říjen 2009 Autor Odesláno 28. říjen 2009 ....no pro tvrďáky je možno naložit kořalku , pokud jim BRNO nešmakuje..... [upravil dne 28/10/09 kobra] Citovat
kobra Odesláno 28. říjen 2009 Autor Odesláno 28. říjen 2009 .......čekám další připomínky a je ticho ...... Citovat
kobra Odesláno 28. říjen 2009 Autor Odesláno 28. říjen 2009 ....dochází Vám dech, nebo body, na kartě řidiče ? ...... Citovat
dzana.m Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 ja to pivo vidím a me osobne starobrno chutná Citovat
kobra Odesláno 28. říjen 2009 Autor Odesláno 28. říjen 2009 Džáňo , teď budeš si veřejně pranýřován. Citovat
ozzy56 Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 Původně zaslal: kobra .......čekám další připomínky a je ticho ...... :)chlapyy,řeknu Vám tajemství--na světě je jen jedno pivo--RADEGAST-- Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 kdo má rád chlast , pije RADEGAST ! ber te to s humorem ale taky jako poučení :D Citovat
dzana.m Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 radka piju taky ale jen nealko to je dobrý Citovat
paul jane Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 Pekna hospudka ale jak rekl Petr skoda ze tam nemaj PIVO Citovat
budvar Odesláno 28. říjen 2009 Odesláno 28. říjen 2009 Původně zaslal: kobra výzva pro Džáňu - neděle 1.11.2009 - Blansko Není to náhodou v Brně na Hlinkách nebo to je identická železtaurace v Blansku ? :-D Citovat
aka Odesláno 29. říjen 2009 Odesláno 29. říjen 2009 ano, kdyby tam emli pivo, tak se tam urcite musime vypravit an vylet, takhle mozna uniknu, juchu! Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. říjen 2009 Odesláno 30. říjen 2009 pane Lorenz, nechybi vam neco? pivo tady neni...... Citovat
dzana.m Odesláno 31. říjen 2009 Odesláno 31. říjen 2009 tak vám slítosti oznamuji že se nedostavym dzanika povolali do prace a musím a okecat to nejde opravdu me to mrzý a sere moc sem se těšil doma sem si to vyválčil a hanka byla už stím smířená a pak tohle nemam rád čd tak se omlouvám snad příště:(:(:( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.