omegascream Odesláno 2. listopad 2009 Odesláno 2. listopad 2009 Qcko: jj, tiež ma to velice zaujalo Citovat
Bloodeye Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 Původně zaslal: 306gti6 Bloodeye: pozri si tuto firmu aj ja mam odnich komplet vyfuk,ty aspon vedia co robia.... http://a-m-a.sk/ Vyfuky a celkovo znacku raceland made in Poland by som na auto nedal.. Diki za typ Kolko ta to vyslo ak mozem vediet? Katalizator ti dali prec,alebo je v cene? Citovat
Bloodeye Odesláno 3. listopad 2009 Odesláno 3. listopad 2009 Nasiel som stranku,kde ponukaju chip za 165Eur http://www.maxtdi.com/start.htm By ma zaujimalo aky by bol vysledok Citovat
Fakir Odesláno 4. listopad 2009 Odesláno 4. listopad 2009 Původně zaslal: Bloodeye Nasiel som stranku,kde ponukaju chip za 165Eur http://www.maxtdi.com/start.htm By ma zaujimalo aky by bol vysledok No, ty hodnoty jsou celkem realistické, ale stejně bych za to ty peníze nedal. Jde tu o to, že pokud si necháš načipovat sériovej motor a pak se rozhodneš ho upravit (vačky, sání, svody, atd.), tak to budeš potřebovat znovu komplet přeladit, a to hlavně na brzdě, což ti 90% čiptunerů vůbec nenabídne a ani to neumějí. Osobně bych se na úplně sériovej motor s čipem vykašlal. Citovat
kovi306 Odesláno 4. listopad 2009 Odesláno 4. listopad 2009 Původně zaslal: Fakir Původně zaslal: Bloodeye Nasiel som stranku,kde ponukaju chip za 165Eur http://www.maxtdi.com/start.htm By ma zaujimalo aky by bol vysledok No, ty hodnoty jsou celkem realistické, ale stejně bych za to ty peníze nedal. Jde tu o to, že pokud si necháš načipovat sériovej motor a pak se rozhodneš ho upravit (vačky, sání, svody, atd.), tak to budeš potřebovat znovu komplet přeladit, a to hlavně na brzdě, což ti 90% čiptunerů vůbec nenabídne a ani to neumějí. Osobně bych se na úplně sériovej motor s čipem vykašlal. asi tak , souhlasim s Fakirem, chip jako poslední věc:papa Citovat
Bloodeye Odesláno 5. listopad 2009 Odesláno 5. listopad 2009 Cize ked si dam chipnut seriovy motor a az potom si objednam komplet vyfuk,vysledok bude rozdielny,nez ked to spravim opacne? Citovat
majty Odesláno 5. listopad 2009 Odesláno 5. listopad 2009 jak bylo psano vejs... pokud to bude firma ktera ti tam nahraje mapu stazenou z internetu. a neodladi se to na brzde tak je to jedno. Citovat
Fakir Odesláno 5. listopad 2009 Odesláno 5. listopad 2009 Původně zaslal: Bloodeye Cize ked si dam chipnut seriovy motor a az potom si objednam komplet vyfuk,vysledok bude rozdielny,nez ked to spravim opacne? Ano. Resp. správně by měl být, pokud ti soft odladí na míru, jako všude jinde ve světě. Ale jak už psal majty, u českých ojebávačů, kteří to neladí na brzdě, ale flashnou tam předem připravenou ROMku, je to skoro jedno. Paradoxně to může být ještě horší, protože ty jejich ROMky jsou dělané na sériový motor a pro upravený kus můžou být nejen horší, než originál univerzální soft od výrobce, ale můžou být i nebezpečné. [upravil dne 5/11/09 Fakir] Citovat
Rejty Odesláno 5. listopad 2009 Odesláno 5. listopad 2009 ha bych si toi nechal udelat jedive ve firme LSC....!!!!! Citovat
309GT Odesláno 5. listopad 2009 Odesláno 5. listopad 2009 BitPower je taky kvalitní...ale je to dost o penězích:( Citovat
blesk65 Odesláno 24. únor 2010 Odesláno 24. únor 2010 by me zajimalo proc jeste ten abc tuning funguje, kdyz dela takove podvody,,,,,,,,,,kdyby se ozvali poskozeni zakaznici tak jsou nahrani, ale asi jsou spokojeni asi si pujdu knim cipnout muj motorek ze steracu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.