Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: 306gti6

Bloodeye: pozri si tuto firmu aj ja mam odnich komplet vyfuk,ty aspon vedia co robia....

http://a-m-a.sk/

Vyfuky a celkovo znacku raceland made in Poland by som na auto nedal..

Diki za typ :super Kolko ta to vyslo ak mozem vediet? Katalizator ti dali prec,alebo je v cene?:D

Odesláno
Původně zaslal: Bloodeye

Nasiel som stranku,kde ponukaju chip za 165Eur

http://www.maxtdi.com/start.htm

By ma zaujimalo aky by bol vysledok :myslim

No, ty hodnoty jsou celkem realistické, ale stejně bych za to ty peníze nedal. Jde tu o to, že pokud si necháš načipovat sériovej motor a pak se rozhodneš ho upravit (vačky, sání, svody, atd.), tak to budeš potřebovat znovu komplet přeladit, a to hlavně na brzdě, což ti 90% čiptunerů vůbec nenabídne a ani to neumějí. Osobně bych se na úplně sériovej motor s čipem vykašlal.

Odesláno
Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Bloodeye

Nasiel som stranku,kde ponukaju chip za 165Eur

http://www.maxtdi.com/start.htm

By ma zaujimalo aky by bol vysledok :myslim

No, ty hodnoty jsou celkem realistické, ale stejně bych za to ty peníze nedal. Jde tu o to, že pokud si necháš načipovat sériovej motor a pak se rozhodneš ho upravit (vačky, sání, svody, atd.), tak to budeš potřebovat znovu komplet přeladit, a to hlavně na brzdě, což ti 90% čiptunerů vůbec nenabídne a ani to neumějí. Osobně bych se na úplně sériovej motor s čipem vykašlal.

asi tak , souhlasim s Fakirem, chip jako poslední věc:papa

Odesláno
Původně zaslal: Bloodeye

Cize ked si dam chipnut seriovy motor a az potom si objednam komplet vyfuk,vysledok bude rozdielny,nez ked to spravim opacne?

Ano. Resp. správně by měl být, pokud ti soft odladí na míru, jako všude jinde ve světě. Ale jak už psal majty, u českých ojebávačů, kteří to neladí na brzdě, ale flashnou tam předem připravenou ROMku, je to skoro jedno. Paradoxně to může být ještě horší, protože ty jejich ROMky jsou dělané na sériový motor a pro upravený kus můžou být nejen horší, než originál univerzální soft od výrobce, ale můžou být i nebezpečné.

[upravil dne 5/11/09 Fakir]

  • O 3 měsíce později...
Odesláno

by me zajimalo proc jeste ten abc tuning funguje, kdyz dela takove podvody,,,,,,,,,,kdyby se ozvali poskozeni zakaznici tak jsou nahrani, ale asi jsou spokojeni :super

asi si pujdu knim cipnout muj motorek ze steracu

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...