kopr Odesláno 22. říjen 2009 Autor Odesláno 22. říjen 2009 no tak psal jsem martymu a rikal ze by ho obednal nakej vyskove stavitelnej prej ho mel volvik a cena by byla kolem 7500 Citovat
309GT Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 To je parádní cena,levněji nový štelovák neseženeš a myslím že budeš spokojenej;) Citovat
kopr Odesláno 22. říjen 2009 Autor Odesláno 22. říjen 2009 jo vemu ho jen musim prisetrit ale necham si poradit a tak siradsi pockam a na jaro bych ho tam chtel dat diky vsem za rady Citovat
BiFF Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 kopr: odkus jsi ? Ja potrebuju nejaky stelovak na T16 a mohl by tam pasnout z 306 tak bych ho koupil od Martyho a kdyby nahodou nepasoval tak bych ti ho mohl prodat na jaro co ty na to ??? Marty: Dalo by se to takhle udelat Citovat
309GT Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 Vím že 309/205/206 má \"stejné\" podvozky,ale jestli tam půjdou i na 405ku:myslim Třeba to půjde a bude jen jiné horní uložení.... Citovat
kopr Odesláno 22. říjen 2009 Autor Odesláno 22. říjen 2009 jsem od podebrad no jestli tam jde v tom se nevyznam a na tvoje auto presne nedelaj ???? ale tohle necham na martym jsem rad ze by mi ho obednal tak za nej nechci rozhodovat Citovat
marty777 Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 Chlapi,mě je jedno jak se dohodnete. BiFF:Seš si jistej,že pasuje z 306ky na 405ku? [upravil dne 22/10/09 marty777] Citovat
BiFF Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 Marty: Prave ze nejsem tehlice je stejne hruba a na vrchu diry na ulozeni udelam nove , ale nikdo mi neni shopen poradit co bych jeste mel zmerit abych mel jistotu ze to tam pujde Citovat
marty777 Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 Původně zaslal: BiFF Marty: Prave ze nejsem tehlice je stejne hruba a na vrchu diry na ulozeni udelam nove , ale nikdo mi neni shopen poradit co bych jeste mel zmerit abych mel jistotu ze to tam pujde vyfotim těhlici a změřim rozměry Citovat
kopr Odesláno 23. říjen 2009 Autor Odesláno 23. říjen 2009 a neni rozdil taky ve vykonu auta treba kw prodava podvozky jiny na 1,4 a 1,6 je stejnej a na zbytek jinej nevim zda je v tom rozdil a ja mam 1,4 a t 16 je o dost silnejsi Citovat
Dakie Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 kopr: tam jde spíš o celkovou váhu vozu, ale vždy jsou tlumiče předimenzované, takže to bude oukej.. maximálně mu to víc sedne Citovat
BiFF Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 No presne tak jestli tak bych bral nejake tlumice na 306 co sednou aji na S16 ta by mohla byt vahove stejna jak Tecko Marty: DIky moc Citovat
marty777 Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 Výrobce to má sice rozdělený podle motorizace,ale když se podíváte na katalogový číslo,tak je u všech stejný Citovat
kopr Odesláno 23. říjen 2009 Autor Odesláno 23. říjen 2009 no tohle nevim ale jelikoz ja mam 306 1,4 tak mi nepripada ze by to melo bejt stejny ale fakt nevim no Citovat
Dakie Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 marty: tak třeba takovej supersport ani motorizace neřeší teda aspoň u podvozku co sem měl na fabce to bylo pro všechny motorizace.. Citovat
309GT Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 U té váhy těžko říct,já mám podvozek z 205 GTi na 309 non-GTi a úplně v pohodě I do těhlice to sedlo jak p*del na hrnec;) Citovat
Majkl22 Odesláno 25. říjen 2009 Odesláno 25. říjen 2009 čau zháním taky povozek na 306 1.8 snížení tak 40mm, cena do 10 000 kč za sadu , poradíte někdo ?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.