Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim, potřeboval bych poradit, mám 306 ale sterší model a chtěl bych si prěčalounit výplně dveří, ale ono to je potaženy látkou( má hrubou strukturu- prostě je hrbolata) tak nevim co stím?

Odesláno

Starou latku treba strhnout dolu :) A poradne az na to \"drevo\" ci \"laminat\" neviem co toje :)

Odesláno

Ta latka sa dava velmi lahko dole, pri starsej 306 je problem s hranami a celkovo rozoberanim toho tapaciru, inak tvar to ma jednoduchy, takze lepenie by bolo uplne v pohode:papa

Odesláno
Původně zaslal: Qcko

Ta latka sa dava velmi lahko dole, pri starsej 306 je problem s hranami a celkovo rozoberanim toho tapaciru, inak tvar to ma jednoduchy, takze lepenie by bolo uplne v pohode:papa

:myslim No mne sa ta latka nedala ani nacat tak to asi bude dividualne. Ja som tu novu nalepil priamo na tu staru.

Odesláno

no, na tu starou bych to určitě nedával, já už jí mám třeba na řidičových dveřích odlepenou, takže jí stejně budu muset strhnout.. tvoří to něco jako boule, holt si asi budu přes zimní večery hrát na čalouníka :D

Odesláno

Já sundal celý tapec ze dveří,strhnul celou horní půlku,skalpelem odříznul původní látku.Na podklad nalepil chemoprenem novou koženku vyříznutou lehce s přesahem.Potom zpět nalepit tapec.Lem původních tapeců na koženku jsem přilepil vteřinákem asi dvě tuby na dveře.

A výsledek ;)

post-0-14109610410106_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: g.o.jirka

to 306xn:máš nějaké foto jak to vypadá,čím si to lepil a jak to drží

Tu somo to pisal :Dhttp://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=57239&page=1#pid742205 No tak zatial to drzi bez akychkolvek znamok odlepovania sa a to hovorim o tych miestach kde sa zvykne odlepovat povodna latka. No ale ja mam novsi model tak ti asi nehelfnem:myslim No a lepil som to tak ako Voighta.:papa

[upravil dne 22.10.2009 306xn]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...