Ondrajs Odesláno 17. říjen 2009 Odesláno 17. říjen 2009 Zdravim, potřeboval bych poradit, mám 306 ale sterší model a chtěl bych si prěčalounit výplně dveří, ale ono to je potaženy látkou( má hrubou strukturu- prostě je hrbolata) tak nevim co stím? Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 18. říjen 2009 Odesláno 18. říjen 2009 Starou latku treba strhnout dolu A poradne az na to \"drevo\" ci \"laminat\" neviem co toje Citovat
Jindras Odesláno 18. říjen 2009 Odesláno 18. říjen 2009 Nejlépe to dát někomu,kdo to u nás dělá,jako nějaká paní třeba u nás se tím zabývá-jinak tochce dobré lepidlo a zručnost... Citovat
Qcko Odesláno 19. říjen 2009 Odesláno 19. říjen 2009 Ta latka sa dava velmi lahko dole, pri starsej 306 je problem s hranami a celkovo rozoberanim toho tapaciru, inak tvar to ma jednoduchy, takze lepenie by bolo uplne v pohode:papa Citovat
306xn Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Původně zaslal: Qcko Ta latka sa dava velmi lahko dole, pri starsej 306 je problem s hranami a celkovo rozoberanim toho tapaciru, inak tvar to ma jednoduchy, takze lepenie by bolo uplne v pohode:papa No mne sa ta latka nedala ani nacat tak to asi bude dividualne. Ja som tu novu nalepil priamo na tu staru. Citovat
g.o.jirka Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 to 306xn:máš nějaké foto jak to vypadá,čím si to lepil a jak to drží Citovat
Dakie Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 no, na tu starou bych to určitě nedával, já už jí mám třeba na řidičových dveřích odlepenou, takže jí stejně budu muset strhnout.. tvoří to něco jako boule, holt si asi budu přes zimní večery hrát na čalouníka Citovat
Voighta Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 Já sundal celý tapec ze dveří,strhnul celou horní půlku,skalpelem odříznul původní látku.Na podklad nalepil chemoprenem novou koženku vyříznutou lehce s přesahem.Potom zpět nalepit tapec.Lem původních tapeců na koženku jsem přilepil vteřinákem asi dvě tuby na dveře. A výsledek Citovat
306xn Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 Původně zaslal: g.o.jirka to 306xn:máš nějaké foto jak to vypadá,čím si to lepil a jak to drží Tu somo to pisal http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=57239&page=1#pid742205 No tak zatial to drzi bez akychkolvek znamok odlepovania sa a to hovorim o tych miestach kde sa zvykne odlepovat povodna latka. No ale ja mam novsi model tak ti asi nehelfnem:myslim No a lepil som to tak ako Voighta. [upravil dne 22.10.2009 306xn] Citovat
g.o.jirka Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 díky pěkná práce to voighta: jinak moc pěkné auto, občas tě potkám v dolních břežanech Citovat
Voighta Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 G.O.Jirka : Díky, jezdím tamtudy z práce,tak až se příště budem míjet,tak mě problikni ať si tě spojím s autem [upravil dne 22/10/09 Voighta] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.