sampon Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 opět problém peugeot 307 Radu prosím. Problém.....startuji a pokud chytne hnned tak vše v poho, ale pokud vypnu klíč než chytne a zkusím znovu tak se mu bez plynu nechce vůnez, když pošlapu plyn, tak chytne, ale nechce držet volnoběh. Myslíte, že to může být baterkou?? Dík Citovat
twoolf Odesláno 15. říjen 2009 Odesláno 15. říjen 2009 baterka podle me ne zkusil bych filtry ( vzduch, benzin ), pripadne svicky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.