jack 306 Odesláno 25. prosinec 2009 Odesláno 25. prosinec 2009 snad se hodí: http://www.306gti6.com/forum/showthread.php?id=87633&page=1 Citovat
derek Odesláno 23. leden 2010 Odesláno 23. leden 2010 Takže,jelikož rozdělávám svoji maxinu a celou ji předělávám,tak budu řešit zadní nápravu. Já ji budu rozšiřovat viz. foto předchozí. Pokud by někdo měl zájem o toto rozšíření at dá vědět,více kusů menší náklady. Já budu zadek asi rozšiřovat o 7 cm,ale to není ještě jisté. Citovat
Rejty Odesláno 1. únor 2010 Odesláno 1. únor 2010 jako maxi cabro je luxus.... coca cola tvar jak vysity....je to krasne:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.