Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim Vas,

mohl by mi prosim nekdo sdelit jak u 307SW 2002 79KW demontovat starter? Byl jsem v servise u znamyho a ten mi sdelil ze blbejsi pristup ke starteru jeste za celou svoji karieru nevidel a ze by to bylo cca na 4-5 hodin. Je v tom nejakej figl, nebo je k tomu opravdu blbej pristup?...nema nekdo nahodou nejaky fotecky nebo nakresy jak se k tomu poradne dostat a jak to dostat ven?

Budu vdecnej za kazdou radu.

Diky mockrat!

Odesláno

nenapsal jsi jakej motor to je, jestli diesel, nebo benzin, pokud bude starter zezadu motoru, tak ten pristup bude fakt blbej

Odesláno

ja som si menil starter na 307 sw 2,0 hdi 66 kw 2003 a no problem s...super pristup...je hned vpredu a vela miesta okolo...robota na 10 min...a to si nerobim srandu.... a hallo dal som tam starter z lagunyII 1,9 dci. je to presne to iste...

Cize odpoved na tvoju otazku znie....uplne jednoducha vymena,super pristup. kamarat asi nevidel zly pristup k starteru....nech si pozrie pristup k focus 1,8 tdci....a uvidi co pristup na hovno

odporucane riesenie: vymenit kamarata:blicismajlik a nasledne aj starter...:D

a pat hodin...??? to je cas na vymenu rozvodov na dvoch tristosedmickach

[upravil dne 14/10/09 marisw]

Odesláno
Původně zaslal: marisw

ja som si menil starter na 307 sw 2,0 hdi 66 kw 2003 a no problem s...super pristup...je hned vpredu a vela miesta okolo...robota na 10 min...a to si nerobim srandu.... a hallo dal som tam starter z lagunyII 1,9 dci. je to presne to iste...

Cize odpoved na tvoju otazku znie....uplne jednoducha vymena,super pristup. kamarat asi nevidel zly pristup k starteru....nech si pozrie pristup k focus 1,8 tdci....a uvidi co pristup na hovno

odporucane riesenie: vymenit kamarata:blicismajlik a nasledne aj starter...:D

a pat hodin...??? to je cas na vymenu rozvodov na dvoch tristosedmickach

[upravil dne 14/10/09 marisw]

takze plati to co tady bylo napsany?...nejlepsi je pristup zespoda?

Odesláno

jasne ze zospodu....zhodit susplech ,je tam pekny plac medzi motorom a chladicmi. nezabudni ale najprv odpojit baterku....

zhara si to moc dobre ani neviem predstavit....:D:D:D:D

najlepsie niekde na zdvihaku alebo z montaznej jamy....

Původně zaslal: Doucek

Původně zaslal: marisw

ja som si menil starter na 307 sw 2,0 hdi 66 kw 2003 a no problem s...super pristup...je hned vpredu a vela miesta okolo...robota na 10 min...a to si nerobim srandu.... a hallo dal som tam starter z lagunyII 1,9 dci. je to presne to iste...

Cize odpoved na tvoju otazku znie....uplne jednoducha vymena,super pristup. kamarat asi nevidel zly pristup k starteru....nech si pozrie pristup k focus 1,8 tdci....a uvidi co pristup na hovno

odporucane riesenie: vymenit kamarata:blicismajlik a nasledne aj starter...:D

a pat hodin...??? to je cas na vymenu rozvodov na dvoch tristosedmickach

[upravil dne 14/10/09 marisw]

takze plati to co tady bylo napsany?...nejlepsi je pristup zespoda?

[upravil dne 14/10/09 marisw]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...