Doucek Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 Zdravim Vas, mohl by mi prosim nekdo sdelit jak u 307SW 2002 79KW demontovat starter? Byl jsem v servise u znamyho a ten mi sdelil ze blbejsi pristup ke starteru jeste za celou svoji karieru nevidel a ze by to bylo cca na 4-5 hodin. Je v tom nejakej figl, nebo je k tomu opravdu blbej pristup?...nema nekdo nahodou nejaky fotecky nebo nakresy jak se k tomu poradne dostat a jak to dostat ven? Budu vdecnej za kazdou radu. Diky mockrat! Citovat
Ferry Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 nenapsal jsi jakej motor to je, jestli diesel, nebo benzin, pokud bude starter zezadu motoru, tak ten pristup bude fakt blbej Citovat
georgegg Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 nevim jak je tvuj známej zručnej, ale stačí zvednout auto,sundat kryt motoru a už má přístup ke startéru a že by to trvalo pět hodin? nevim no Citovat
Doucek Odesláno 14. říjen 2009 Autor Odesláno 14. říjen 2009 na to jsem zapomel...to se omlouvam je to diesel Citovat
marisw Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 ja som si menil starter na 307 sw 2,0 hdi 66 kw 2003 a no problem s...super pristup...je hned vpredu a vela miesta okolo...robota na 10 min...a to si nerobim srandu.... a hallo dal som tam starter z lagunyII 1,9 dci. je to presne to iste... Cize odpoved na tvoju otazku znie....uplne jednoducha vymena,super pristup. kamarat asi nevidel zly pristup k starteru....nech si pozrie pristup k focus 1,8 tdci....a uvidi co pristup na hovno odporucane riesenie: vymenit kamarata:blicismajlik a nasledne aj starter... a pat hodin...??? to je cas na vymenu rozvodov na dvoch tristosedmickach [upravil dne 14/10/09 marisw] Citovat
Doucek Odesláno 14. říjen 2009 Autor Odesláno 14. říjen 2009 Původně zaslal: marisw ja som si menil starter na 307 sw 2,0 hdi 66 kw 2003 a no problem s...super pristup...je hned vpredu a vela miesta okolo...robota na 10 min...a to si nerobim srandu.... a hallo dal som tam starter z lagunyII 1,9 dci. je to presne to iste... Cize odpoved na tvoju otazku znie....uplne jednoducha vymena,super pristup. kamarat asi nevidel zly pristup k starteru....nech si pozrie pristup k focus 1,8 tdci....a uvidi co pristup na hovno odporucane riesenie: vymenit kamarata:blicismajlik a nasledne aj starter... a pat hodin...??? to je cas na vymenu rozvodov na dvoch tristosedmickach [upravil dne 14/10/09 marisw] takze plati to co tady bylo napsany?...nejlepsi je pristup zespoda? Citovat
marisw Odesláno 14. říjen 2009 Odesláno 14. říjen 2009 jasne ze zospodu....zhodit susplech ,je tam pekny plac medzi motorom a chladicmi. nezabudni ale najprv odpojit baterku.... zhara si to moc dobre ani neviem predstavit....:D:D:D najlepsie niekde na zdvihaku alebo z montaznej jamy.... Původně zaslal: Doucek Původně zaslal: marisw ja som si menil starter na 307 sw 2,0 hdi 66 kw 2003 a no problem s...super pristup...je hned vpredu a vela miesta okolo...robota na 10 min...a to si nerobim srandu.... a hallo dal som tam starter z lagunyII 1,9 dci. je to presne to iste... Cize odpoved na tvoju otazku znie....uplne jednoducha vymena,super pristup. kamarat asi nevidel zly pristup k starteru....nech si pozrie pristup k focus 1,8 tdci....a uvidi co pristup na hovno odporucane riesenie: vymenit kamarata:blicismajlik a nasledne aj starter... a pat hodin...??? to je cas na vymenu rozvodov na dvoch tristosedmickach [upravil dne 14/10/09 marisw] takze plati to co tady bylo napsany?...nejlepsi je pristup zespoda? [upravil dne 14/10/09 marisw] Citovat
Doucek Odesláno 14. říjen 2009 Autor Odesláno 14. říjen 2009 tak diky mockrat...hnedka po praci s tim zajedu do dilny na zvedak a uvidi se diky za rady! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.