kopr Odesláno 8. říjen 2009 Odesláno 8. říjen 2009 zdravim vsechny dneska mi prisly svetla na 306 97 - 00 ja mam rok 97 a svetla pasujou akorat mi k tomu prisly asi jiny konektory nebo je v tom nakej figl dik zarady a nebo to zamenily se starsim modelem kdystak kdyby jste meli foto tech konektoru bylo by to supr diky moc Citovat
volvik Odesláno 8. říjen 2009 Odesláno 8. říjen 2009 mely by u toho byt oboje konektory aspon ja jsem je tam mel Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.