s1600 Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 Hlavne pri zataceni se ozyvaji zvuky z predni napravy.Prirovnal bych to k tomu,jakoby pruziny pri hrbolu vyskocily z ulozeni(nevim,jak to odborne nazvat).Zase proti moznosti spatnych tlumicu hraje fakt,ze je delana technicka,tudiz jsou po kontrole funkcnosti.Pred naprava je po GO,postupne se vymenilo vsechno.Muze to mit souvislost s tim,ze pruziny jsou o -40mm snizene+origo tlumice?diky za odpovedi Citovat
Ferry Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 a ty loziska ulozeni jsi menil ? ja se na ne prave chystam, taky to klepe a je tam vule jako prase Citovat
s1600 Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 tlumice a vsechno kolem nich je puvodni..vule je tam pekna..loziska ulozeni rikas..?to bez zazemi neudelam,vid?.. Citovat
Ferry Odesláno 6. říjen 2009 Odesláno 6. říjen 2009 to ne, chce to stahovak pruzin a nejaky to naradi Citovat
s1600 Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 tak to necham na odbornicich..diky za radu:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.