Venca 306 Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 Sice je to ale já mám 1280 kg Citovat
s1600 Odesláno 14. prosinec 2009 Odesláno 14. prosinec 2009 306gti6-jak?..lamino zadni vrata+kapota? Citovat
306gti6 Odesláno 15. prosinec 2009 Odesláno 15. prosinec 2009 s1600: s hudbou co som tam dal a potom aj predal,to malo 1220Kg,ked som ju vybral tak som sa dostal na seriovych 1165Kg A dalej pokracujem:rezerva s drzakom 18Kg,zadne sedacky 21Kg,zadne plato s reprakmi 5Kg,zadny potah v kufri mal 5Kg teraz ma 2Kg,vyfuk komplet nerez je lahsi cca 10Kg,predne sedanky L 18Kg a P 16Kg tie budem menit za L 5Kg + P 5Kg,povodne kola 15ky 68Kg teraz 58Kg,volant je lahsi o 2Kg,von pojde kompresor klimy 10Kg+chladic cca 2.5Kg.... Citovat
kovi306 Odesláno 15. prosinec 2009 Odesláno 15. prosinec 2009 to ti toho moc nezbyde...ale věřim že to s autem dotáhneš daleko Citovat
derek Odesláno 16. prosinec 2009 Odesláno 16. prosinec 2009 Původně zaslal: Capy sprinty ne. tedka s kamarádem dodělávám závodního favorita skupiny SE-1400 obdoba N-ka. A měl se stavět druhej jenže kamarád do mě začal hustit že bych to nebyl já kdybych neměl peugeota. Tak zjištuju co by bylo hodně podobný k fávu aby mezi náma nebyl takovej rozdíl takže 306 1,4 je ideál velikostí k fávu jen ta váha ale zase je výhoda v deci objemu navíc. Je tam toho víc na vyndání takže výsledná váha by snad nebyla tak hrozná - stejně se tam navaří hromada trubek:mrk No dej si bacha protože pokud se podíváš na váhy závodních peugeotů -sice 2,0l tak se s váhou nedostanou pod 950 kg,což je brutalita o proti závodní feldě - cca 640kg a podotýkám,že felda je o 100kg od výroby těžší než fávo. No a jak jsem ti už kdysi psal nejlepší volba je suzuki swift 1,3gti 101koní v základu a váha něco okolo 780kg,. Na to se prostě škodovka nechytá. Herdec se opakuji že ?? [upravil dne 16/12/09 derek] Citovat
derek Odesláno 16. prosinec 2009 Odesláno 16. prosinec 2009 No jinač moje 306 gti má podle techničáku 1230kg - tak uvidím na kolik to sundám ted přes zimu,jak ji budu celou rozdělávat a odlehčovat - jestli se dostanu na 1050kg tak budu rád,ale to asi neklapne,no necháme se překvapit.. dám ti potom vědět na kolik se mi to podaří sundat... Citovat
AKCZ Odesláno 16. prosinec 2009 Odesláno 16. prosinec 2009 Dam Vam inspiraci na odlehcovani vozu klik Citovat
oni Odesláno 16. prosinec 2009 Odesláno 16. prosinec 2009 Původně zaslal: AKCZ Dam Vam inspiraci na odlehcovani vozu klik tak to je mazec,ty se s tim neparali! Citovat
306gti6 Odesláno 17. prosinec 2009 Odesláno 17. prosinec 2009 derek: ako sa chces dostat z vahy 1230Kg na 1050Kg?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.