Ferry Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 no vzdyt se podivej do toho meho vlakna tam je to vyfocene, v jakem stavu jsem to vyndal Citovat
Y2K Odesláno 21. říjen 2009 Autor Odesláno 21. říjen 2009 To som samozrejme uz videl...no hruza Citovat
Y2K Odesláno 16. květen 2011 Autor Odesláno 16. květen 2011 tak som medzicasom vymenil to ulozenie ramena a furt to vrzga ale prisiel som na to ze to robia stabilizatory zadnej napravy ale drzia pevne, kvoli vrzganiu sa mi ich teda menit nechce Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.