Jindras Odesláno 17. září 2009 Odesláno 17. září 2009 Mám dotaz el. konektor centrálního zamykání pravých předních dveří, z důvodu,že vůz jde zamykat pouze z pravé strany,problém není v přívodu elektriky v kloubu dveří,ale asi v tomto.Zajímá mě,jestli jsou ze staršího jednotky a konektory stejné-či zaměnitelné... Citovat
kovi306 Odesláno 17. září 2009 Odesláno 17. září 2009 co máš za r.v. měl sem stejný problém odešla mi jednotka centrálu u spolujezdce a nešlo zamikat ani na dálku jen od spolujezdce, záleží jestli máš ty jehličkový nebo placatý piny v konektoru, dával sem za to 800kč na vrakáči:super Citovat
Jindras Odesláno 18. září 2009 Autor Odesláno 18. září 2009 v konektoru jednotky ve dveřích jsou jehličkové Citovat
kovi306 Odesláno 18. září 2009 Odesláno 18. září 2009 ok tak sháněj celou tu velkou krabici tu jednotku centrálu:papa Citovat
Jindras Odesláno 18. září 2009 Autor Odesláno 18. září 2009 To není žádný problém,stačí na nedaleký vrakáč a za 300 je doma... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.