stano sb Odesláno 15. září 2009 Autor Odesláno 15. září 2009 chcel som dat aj foto ale asi nemožem alebo neviem:myslim Citovat
čakom Odesláno 15. září 2009 Odesláno 15. září 2009 nejspiš to maš moc velky. musíš to zmenšit na 800x600 http://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/12692-xmb/ Citovat
čakom Odesláno 15. září 2009 Odesláno 15. září 2009 vypadá pěkně. proč jsou ty kousky prahů šedý? co v tom je za motor? [upravil dne 15.9.2009 čakom] Citovat
stano sb Odesláno 15. září 2009 Autor Odesláno 15. září 2009 motor tam mam 1,8 16V a tie prahy su len image,lebo bolo strasne tmave:cool: Citovat
stano sb Odesláno 15. září 2009 Autor Odesláno 15. září 2009 kolesa 7,5 205/45 R17 alu made in France:D Citovat
čakom Odesláno 15. září 2009 Odesláno 15. září 2009 rači bych to nechal tmavý. ale jinak moc pěkný je to snižovaný? Citovat
Rejty Odesláno 15. září 2009 Odesláno 15. září 2009 na zeeem s autem:) pekna lae holka je epesne mocně dosti dost:roker Citovat
309GT Odesláno 15. září 2009 Odesláno 15. září 2009 Taky bych to dal asi všechno do barvy,posadil to níž a pak to bude vypadat hustokrutě Co je to za Alu? Citovat
silver849 Odesláno 15. září 2009 Odesláno 15. září 2009 Naozaj krasna.Takto nejako si predstavujem upravu svojej. Citovat
stano sb Odesláno 15. září 2009 Autor Odesláno 15. září 2009 no tu značku alu neviem a zase keby bola cela vo farbe tak neviem taku ma každy,ale to som len skušal možno to pojde dole,znižena nie je vobec,ale piste svoje nazory kludne;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.