Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řídící jednotka prosím pomoc


Fr3sh

Recommended Posts

Má ŘJ nějakou samostatnou kostru? Nebo je kostřená přes plech na kterym drží? odšrouboval jsem jednotku a vyndal plech abych to stříknul, pak jsem zkusil nastartoval a nic, motoro točí vše funkční ale prostě nechytne, nebo chytne a hned zase zhasne, kdyz chytne a pridam plyn tak zdechne...klidne to muzu drzet 3minuty ve vysokych otackach kdyz se to povede aby to nezdechlo, pustim plyn a zdechne zase...plech jsem tam dal zpatky, nenastrikany...Furt stejny...Je to jako kdyby nebyl benzin, ale je ta 1/4 nadrze. Baterie silna dost...je mozny cidlo otacek? Chvilema to bezelo na 3 valce, ve vysokych na vsechny, ja si nevim rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusit prestriekat cleanerom konektory, mozno zalomeny nejaky kabel...zacni jednoduchymi vecami. Ci ma rj kostrenie na karoseriu alebo kablom neviem, to ti musia odpovedat ini machri, ale ako elektrotechnik si myslim ze si kludne mohol nieco odpalit ked si to skusal startovat a ukostrene to nebolo(ak to byt malo), pripadne si mohol vyrobit vovnutri nejaky studak, pajkovanie na pcb z aut je povacsinou hrozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...