pavloucha Odesláno 6. září 2009 Odesláno 6. září 2009 je možné zaměnit hlavici řadičky z převodovky ML5T za hlavici z ML5C? nezkoušel jste to někdo? Citovat
stalmik Odesláno 7. září 2009 Odesláno 7. září 2009 Původně zaslal: zzipCZ bych řekl že to bude pasovat Také si myslím.. Citovat
kobr Odesláno 7. září 2009 Odesláno 7. září 2009 Ty tyčky, kterýma se řadí, budou určitě naprosto stejné Citovat
pavloucha Odesláno 7. září 2009 Autor Odesláno 7. září 2009 no já právě nevím,ta bílá jakoby hmoždinka na tý druhý páce není,je to tam jinak a navíc tam vede nějakej kabel nebo co,neřadí se s tímhle nějak podobně jako u VW? není ten kroužek pod hlavicí pojistka na zpátečku? Citovat
pavloucha Odesláno 7. září 2009 Autor Odesláno 7. září 2009 hmm,tak je to tak jak jsem myslel Citovat
khoobo Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 To sa mi paci dal si dotaz a sam si si aj odpovedal. Citovat
stalmik Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 ideální člen P-C.. To musí mít vedení radost Citovat
Burisek Odesláno 12. září 2009 Odesláno 12. září 2009 jj hezké.... kdybych neměl tu svítící tak do této bych šel taky.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.