khoobo Odesláno 3. září 2009 Odesláno 3. září 2009 Zdar borci, da sa nejako na old modeli manualne regulovat sklon prednych hmloviek? Bol som dnes na STK a povedali mi, ze svietia moc \"strmo\" dolu... Citovat
antal Odesláno 3. září 2009 Odesláno 3. září 2009 Na 207 je na zadnej strane hmlovky take male kolečko a s tým sa to nastavuje,myslím že na 406 by to malo existovat tiež.Skus mrknut ale najlepšie ak dáš auto na kanál lebo je tam docela blbý prístup. Citovat
khoobo Odesláno 3. září 2009 Autor Odesláno 3. září 2009 Jasne ze auto pojde na jamu len aby som vedel na co saa zamerat... Citovat
Guest Blackstar407 Odesláno 3. září 2009 Odesláno 3. září 2009 Vzadu na hmlovkach su srubi plastove stym sa nastavuje sklon ale pristup je fakt zly budes musiet odmontovat spodne kryty naraznika. Citovat
Šalda Odesláno 3. září 2009 Odesláno 3. září 2009 přístup tam je v pohodě, mnohem lepší než na new model:D užil sem si to jak na old tak i new modelu. Jinak štelování je na zadní straně mlhovek, velkej plastovej šroub, když by to nešlo zvednout ale šroub by se otáčel tak tu mlhovku musíš rozdělat, ten šroub je tam uchycenej uvnitř na takový očko z drátu a je možný že by to mohlo vyskočit, ale práce s oběma mlhovkama na 10 minut:cool: Citovat
khoobo Odesláno 3. září 2009 Autor Odesláno 3. září 2009 OK Dik za rady cez vikend na to mrknem... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.