smogsmog Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Prosím vás potřeboval bych poradit kde je odpojovač nafty při nárazu na P-206 1.4 Hdi 50kw r.v.2002. Nemožu ho najít. Předem dik Citovat
ozzy56 Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 na fotce uprostřed je červené tlačítko--to je nárazový vypínač čerpadla paliva,možná to máš pod kapotou taky...(je to foto ze 406ky) Citovat
kobr Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 U 406 HDI je umístěn u hlavního brzdového válce. Má červenou čepičku nebo klobouček? A už je tam i fotka s vypínačem [upravil dne 25.8.2009 kobr] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.