Creams Odesláno 4. září 2009 Odesláno 4. září 2009 když jsme u toho brna :-D tak můžete podpořit nováčka :-D Kluci tak jsem ve finale v TOP 10 nováčky TC http://www.autosport-tuning.cz/cs/at-novacek-roku/finaliste---a-t-novacek-roku/ Můžete mě podpořit SMSkou tvar: AST H 003 tel: 900 06 06 Cena jedné SMS je 6 Kč (včetně DPH). Hlasovat můžete do 21. 9. 2009! Případně i v druhé soutěži http://club.autofun.cz/Creams/peugeot-306.html Citovat
309GT Odesláno 4. září 2009 Autor Odesláno 4. září 2009 Creams: Gratuluju!Máš tam SMS;) Čakom: Tak už se válim:D:D Citovat
volvik Odesláno 4. září 2009 Odesláno 4. září 2009 Creams: Mas hlas A kdo pojede i za spatneho pocasi??? Citovat
Creams Odesláno 5. září 2009 Odesláno 5. září 2009 Já taky tak :-D jedu už ve čtvrtek a celý pátek budu dodělávat auto a expo Citovat
309GT Odesláno 5. září 2009 Autor Odesláno 5. září 2009 No,jen s tím rozdílem,že budeš parkovat vevnitř Naše samochody budou dřepět v sobotu venku:D Ale přeju ti to!Co jsem koukal tak se mě líbí jen ta felicie z revilo-auto a tvoje 306ka.Ta 206ka s tou maskou se lvem a vavřínem se mi moc nelíbí....jo a ještě ty dvě Š100,ty jsou taky parádní Citovat
volvik Odesláno 5. září 2009 Odesláno 5. září 2009 ty mi beres moje slova ne opravdu tak jak rika 309GT je to asi nejpeknejsi auto co tam je Citovat
dobrmik Odesláno 6. září 2009 Odesláno 6. září 2009 no no nevim jestli pojedu ikdyž by padali hovna...:Dkdo by to pak myl??:bojimale kdyby padali trakare tak pojedu......stejne pujde na opravu laku.. Citovat
volvik Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 sakra panove vypada to se mnou spatne ted premlouvam mistra aby mi dal volno na patek protoze mam mit nocni a nejak to nejde tak se za me modlete abych ho dostal Citovat
Geri007 Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 uuz se tesim, BRNO je nej akcicka celyho roku !!!! LONI to nemelo chybickuuuuuu:) Citovat
volvik Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 No tak dneska v noci se uvidi pokud to nepujde tak si udelam 16-ku a pojedu Citovat
309GT Odesláno 8. září 2009 Autor Odesláno 8. září 2009 Jinak co se týká vstupného Základní vstupné je 200kč/osoba Parkování uvnitř areálu 50kč/auto Zlevněné vstupné Studenti 150kč (po předložení student. průkazu ZŠ,SŠ,VŠ) Senioři 150kč (po předložení OP) Rodinné vstupné 300kč za jednoho nebo oba rodiče + max. 2 děti do 12-ti let Zdarma děti do 6 let držitelé průkazu ZTP držitelé průkazu ZTP/P + 1 osoba doprovod Areál je otevřený 26.9 2009 od 9.00 h do 19.00 h Vstup pro pěší - brána číslo 7 Vjezd na akci - brána číslo 9 Více na oficiálních stránkách (uvedené v prvním příspěvku) Citovat
309GT Odesláno 8. září 2009 Autor Odesláno 8. září 2009 A co se týče těch vystavovatelů mimo TC,tak já osobně se nejvíc těším asi na tohle http://www.uscars.cz/BoysInToys/BIT.html http://www.low-car-scene.com/ Ten Low-Rider bych docela testnul:D:D:D Citovat
volvik Odesláno 8. září 2009 Odesláno 8. září 2009 Tak panove volno nedostanu ale vyresil jsem to tak ze po nocni si vezmu jeste ranni a prospim cely den a rano brzo vstavat a jedem :D:D Citovat
volvik Odesláno 9. září 2009 Odesláno 9. září 2009 No budu muset protoze tam chci jet i kdyby se delo cokoli :D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.