Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

309gt:jj máš pravdu aspon se zkoukne konkurence..

jj téma se pěkně rozjelo....jinak kdo by jel od Hradce králové můžem někde dát spycha a jet společně..

Odesláno

Tak ja pujdu nejspis taky, mam to akorat pred nocni, takze ani s praci se mi to netluce :) Ale v arealu parkovat zrejme nebudu, bo za to budou chtit zase sileny penize, raci to necham nekde pobliz...

Odesláno

Myslím že kdo přijede,neprohloupí;) Byl jsem loni a fakt paráda.Jsou tam k vidění nejen nejkrásnější upravená auta z ČR ale taky ameriky,motorky,je tam finále mistrovství ČR Emma (db drag,Sound Quality....),Low Rider Show - pár jedinců si může vyzkoušet tanec v autě na vlastní kůži a hlavně parádní holky a všude spoustu senzačních lidí.....navíc letos je to větší než minulý rok....

Odesláno
Původně zaslal: 309GT

Taky koukám:myslim Ale myslím že určitě dorazí někdo ze 106kařů...vlastně mimo tebe:D Nějako si nemůžu zvyknout:D

No jo zvykej si :D budu u nich dlouho :D

Odesláno

Přesně tak:D Navíc je u nás v ten termín pouť,tak že až přijedeme domů,bude to taky ná*er:D:D:D Jako loni,to jsem neřídil tak že jsem si užíval drinky v Brně a pak jsem se dodělal u nás na městě:D:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...