dobrmik Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 309gt:jj máš pravdu aspon se zkoukne konkurence.. jj téma se pěkně rozjelo....jinak kdo by jel od Hradce králové můžem někde dát spycha a jet společně.. Citovat
f3Rd@ Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Tak ja pujdu nejspis taky, mam to akorat pred nocni, takze ani s praci se mi to netluce Ale v arealu parkovat zrejme nebudu, bo za to budou chtit zase sileny penize, raci to necham nekde pobliz... Citovat
Creams Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 2 Tom : já z Ostravy jedu ale už ve čtvrtek Kluci nemůžu slíbit nikomu v jakém stavu tam budu :-D protože to vypadá, že to bude moc náročné :-D Citovat
volvik Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Creams: Pokud tam budes s martym coz asi budes tak vim jak budete vypadat oba uz jsem si to z martym zazil Citovat
309GT Odesláno 26. srpen 2009 Autor Odesláno 26. srpen 2009 Creams: Jo,už jsem něco zaslechl:D Citovat
marty777 Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Tak se tam uvidíme:aut Doufám,že to v pátek nepřeženem:D Citovat
Creams Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Hochu až uvidíš naše expo nechtěli jsme dělat, ale nakonec jo :-D Citovat
volvik Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 To uz nikdo nejede??? nejak se to zaseklo Citovat
309GT Odesláno 26. srpen 2009 Autor Odesláno 26. srpen 2009 Taky koukám:myslim Ale myslím že určitě dorazí někdo ze 106kařů...vlastně mimo tebe:D Nějako si nemůžu zvyknout:D Citovat
309GT Odesláno 26. srpen 2009 Autor Odesláno 26. srpen 2009 Myslím že kdo přijede,neprohloupí Byl jsem loni a fakt paráda.Jsou tam k vidění nejen nejkrásnější upravená auta z ČR ale taky ameriky,motorky,je tam finále mistrovství ČR Emma (db drag,Sound Quality....),Low Rider Show - pár jedinců si může vyzkoušet tanec v autě na vlastní kůži a hlavně parádní holky a všude spoustu senzačních lidí.....navíc letos je to větší než minulý rok.... Citovat
volvik Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Původně zaslal: 309GT Taky koukám:myslim Ale myslím že určitě dorazí někdo ze 106kařů...vlastně mimo tebe:D Nějako si nemůžu zvyknout:D No jo zvykej si budu u nich dlouho Citovat
volvik Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Ondro prijed rad bych pokecal a poznal te a uz se silene tesim na auta, na holky a samozrejme na vas Citovat
dobrmik Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 no tak já se asi nejvíc těším na ty holky..:roker Citovat
309GT Odesláno 27. srpen 2009 Autor Odesláno 27. srpen 2009 Je tam vyhlášení Miss Autofun,tak že o holky nouze nebude:D:D:D Citovat
309GT Odesláno 27. srpen 2009 Autor Odesláno 27. srpen 2009 Přesně tak:D Navíc je u nás v ten termín pouť,tak že až přijedeme domů,bude to taky ná*er:D:D:D Jako loni,to jsem neřídil tak že jsem si užíval drinky v Brně a pak jsem se dodělal u nás na městě:D:D Citovat
volvik Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 No jo tak to ses mel fajne ja zas vypiju z brachou az po brne vecer Citovat
dobrmik Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 nj taky doufam že oslavíme návrat z5...vzdy je nejaký důvpd slavit.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.