brade Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Co jsem teď koukal na web Peugeotu, nějak nám zmizeli motory 2.7HDi a 3.0V6 z nabídky... stejně jako třeba kupé. Co myslíte, že to znamená? Nástupce 408 ještě oficiálně neuvedli, nehledně na to, že do kupé mají dávat 3.0HDi Citovat
Laďa Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Prodávají se auto s těmito motory vůbec u nás standartně? V nabídce Peugeotu (v prospektech) jsem je nikdy neviděl. Citovat
brade Odesláno 25. srpen 2009 Autor Odesláno 25. srpen 2009 jj, před měsícem v konfigurátoru ještě byly... Citovat
Laďa Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 OK406- u coupe to jo, to jsou stále , ale u sedanu a SW? Citovat
brasil Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Prodej těchto motorizací na českém trhu byl tak titěrný, že je vyřadily z nabídky Citovat
Ajdamek Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Tak benzínovej V6 už se u nás neprodává dlouho, ale u toho HDI mě to docela překvapuje, třeba tam fláknou to 3.0 jako u C5 Citovat
piškotek Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 momentálně je v nabídce pro sedan a SW nový motor 2.0 HDI 140 koní ....jezdí výborně a hlavně není hladovej..... u 3008ky je k mání 2.0HDI 150koní tak třeba v budoucnu bude taky ve 407ce Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.