Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

tak dnes jsem dělal jedny dveře a rozdíl neuvěřitelný....zítra to nafotím až budu dělat ty druhý...jinak strašná pyplačka..jen ještě podlepit kryt zrcátka....ještě vybruje...:mad::bacha

Odesláno

no tak jelokož jsem nějak onemocněl tak jsem to nestihl....jen jsem zatím protáhl kabel od baterky k zesiku....kdyby to někoho zajímalo mužu dát pár fotek...:)

Odesláno

tam kabel jsem vedl vedle kabelu pro blinkr...stacilo delsí drát a protáhnout....

pak už jen umístění pojistky....kabel jsem vedl pod prahovýma lištama,pod zadní sedačkou až k zesíku....

[upravil dne 19/9/09 dobrmik]

post-0-14109609783958_thumb.jpg

Odesláno

a tlumení...sundat tapec...drží na 7šroubkách...zvladne snad každý..sundat ten bílej potah proti vlhku...opatrně..já jsem odříz to lepidlo kolem dokola..pak jsem zpevnil vnitrek.....

post-0-14109609784732_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: peugeot09

Tlumení jakožto \"vyztužení plechů\" určitě neeliminuje zvukové zkreslení, to má za následek tlumící materiál typu ovččí vlna apod umístěná někde uprostřed \"ozvučnice\". Tlumením (dynamat...) \"pouze\" zvýšíte tloušťku jednotlivých plechů, díky tomu pak reproduktory zahrají hlubší kmitočty s dostatečnou intenzitou a razancí. Nic víc v tom není, žádné voodoo se nekoná. :papa

tlumení dveří se dělá pro vystužení plechů aby nerezonovali a druhá důležitá věc je ta že tou druhou vrstvou na vnitřním plechu se dveře uzavřou stejně jako ozvučníce (proti akustickému zkratu a nehraje pak tapecírung dveří).

jednodušší řešení je jen ty díry přelepit tlumením, lepší je je ale překrýt plechem a tlumením... ;)

[upravil dne 19/9/09 mk405]

Odesláno

Díky. Ty dva pod záslepkou a čtyři u repráku jsem tušil, ale prostě jsem si za boha nemohl vybavit ten jeden v madle. :aut

Oboje dveře do tisícovky to není zase tak zlé. Mohl by si dát link přesně na ten typ plátů co jsi kupoval?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...