Cardaaa Odesláno 18. srpen 2009 Odesláno 18. srpen 2009 zdravim všechny....mám problém...když se rozjedu se svou 106 normalně plynule pomalinku jedu na 1 a přidám plný plyn tak auto začne hrozně škubat a jakoby poskakovat když plyn pustím zařadím za 2 a dam plnej tak už je vše ok... nevíte někdo čím to?? [upravil dne 8/11/09 Cardaaa] Citovat
Peta-k Odesláno 18. srpen 2009 Odesláno 18. srpen 2009 destička potenciometru maš tam vydřený dražky a jak jse ti ten kartaček dostane do tech vydřenejch dražek tak to škube taky jsem mel takovej problém a musel jsem koupit novou vstřikovaci komoru cca 3000kc fungl nova kolem 10000kc:rolljinak mam stejne takovej problem stejne mi to zase začina pomali škubat asi je zase vydřena nj nebyla fungl nova ale už ojeta!!:rollale 10000kc jse mi davat za to nechce!!!no uvidime jak jse to vivyne dal!!! Citovat
Cardaaa Odesláno 19. srpen 2009 Autor Odesláno 19. srpen 2009 a může se to časem zhoršit??? že by to začlo škubat třeba i na další kvalty?? Citovat
scira Odesláno 20. srpen 2009 Odesláno 20. srpen 2009 cau... ty máš ale novou 106 1.4? tam je čtyřbod. vstřikování, takže kdyby to byl potenciometr klapky tak stojí novej kolem 1000 kč. Ale může to dělat i něco úplně jinýho (třeba MAP senzor, nebo u mě něco podobnýho dělala zapalovací cívka). Svíčky máš v jakym stavu? Citovat
Peta-k Odesláno 20. srpen 2009 Odesláno 20. srpen 2009 jj muže se to zhoršit me se to pořad zhoršovalo az jsem koupil jinou!!!a tady na foru myslim ze ALESEK kvuli tomu naboural!!! Citovat
Cardaaa Odesláno 21. srpen 2009 Autor Odesláno 21. srpen 2009 jj mám novej model 4b... taky mě u něj ted poslední dobou zlobí krokáč ten to škubaní na jedničku asi zavinit nemůže co?? svíčky i svíčkový kabely mám měsíc starý takže tim to nebude...tak seženu někde potenciometr klapky a zkusím jestli je to tím...jinak už nevím:( Citovat
Peta-k Odesláno 21. srpen 2009 Odesláno 21. srpen 2009 jedine tak no nekde jsi pujčit třeba od kamoše kterej ma taky 106ku a přendat to jinak ti neporadim čim by to mohlo bejt:) Citovat
kobra Odesláno 21. srpen 2009 Odesláno 21. srpen 2009 Co špatný benzín. Nenatankoval jsi naposledy do prázdné nádrže u nějakého pochybného podniku ? Citovat
Cardaaa Odesláno 28. srpen 2009 Autor Odesláno 28. srpen 2009 nene netankoval naposledy benzina, omw.. akorat co sem s autem dělal než to začlo blbnout...šel mi ztuha plyn hrozně škubavě tak sem sundal lanko...promazal sem ho grafitkou ale myslím že tam bylo to lanko nějak špatně chycený protože se mi zdálo že to nějak nejede jako by se nedal dát plnej plyn a jak jsem to dal správně tak jede jak drak tak sem ho tam dal jak má bejt plyn jde lehoučce ale po chvíli ježdění mi to ted začlo takhle blbnout...tak nwm čím to:( Citovat
Cardaaa Odesláno 28. srpen 2009 Autor Odesláno 28. srpen 2009 a nevíte někdo kde by se dal sehnat krokáč nebo ten potenciometr?? samozřejmě za co nejmín peněz moje konto není moc velký Citovat
Peta-k Odesláno 28. srpen 2009 Odesláno 28. srpen 2009 na vrakači ale ta kvalita stoji za hov... ja jsem ji kupoval na vrakači ale prodali mi špatnaou a reklamaci neuznali tak jsem koupil jinou!!! Citovat
Alesek Odesláno 28. srpen 2009 Odesláno 28. srpen 2009 Přesně tak já jsem naboural kvuli tomu, takže padlo rozhodnutí na nového peugeota s jiným vstřikováním na komoru jsem se ptal v Peugeotu a nová stojí 12602 ,- což bylo celekm dost na auto starý 15let v mém případě. zkoušel jsem tu komoru namazat Diavou což je leštěnka na nábytek. Nic extra ale o trošku lepší. Ale jen krátkodobě pak tu někdo na foru pokoušel dat komoru z favorita tuším na 205 prý se povedlo. Pak poslední možnost je z vrakoviště ale pravděpodobnost že ta komora vydrží třeba 2 roky je mizivá takže varinta je bu\'d nová nebo jiný auto. A upozornuji že zhoršit se to může hodně moc, já už jsem se třeba pak nemohl ani plynule rozjet. a škubalo to do 4 kvaltu strašně moc. takže přeju a\'t se to vyřeší. Citovat
Peta-k Odesláno 29. srpen 2009 Odesláno 29. srpen 2009 přesne tak jak píšeš me se to zhoršovalo az do 5 když jsem jel na 5 cca 90km/h tak mi to chvilkama škubalo!!! Citovat
Alesek Odesláno 29. srpen 2009 Odesláno 29. srpen 2009 Hele mě to škubalo fakt mrtě to jsem kolikrát mlátil hlavou na volant.... takže nic moc. Nedej bože když to pak třeba chcíplo...A nešlo nastartovat na kruhákách se mi to stávalo pravidelně. [upravil dne 29/8/09 Alesek] Citovat
Cardaaa Odesláno 30. srpen 2009 Autor Odesláno 30. srpen 2009 já mám jiný vstřikování než jsi měl ty na tom starým peugeotu to jsi měl jednobod že? já mám čtyřboda...u toho by se taky musely vyměnit celý vstřiky nebo by stačil ten potencimetr škrtící klapky?? Citovat
scira Odesláno 31. srpen 2009 Odesláno 31. srpen 2009 no on ten problém může být i jinde, bohužel... ty máš potenciometr samostatně na tělese škrticí klapky. prodává se za cenu okolo 1000,- viz http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=w189HOK& . ale je možný že to dělá něco uplně jinýho. Skus si koupit nějaký aditivum na čištění vstřiků, stojí to kolem stovky a mohlo by to pomoct. Jinak to spíš dej na diagnostiku (cca 500) protože když budeš hledat problém takhle skusmo, tak do toho naleješ mraky peněz a třeba to vůbec nepomůže(myslim že kdyby byl vadnej potenciometr tak ti to bude škubat i na jíný kvalty a ne jenom na 1..). Citovat
Peta-k Odesláno 31. srpen 2009 Odesláno 31. srpen 2009 no me to škubalo taky jenom ze začatku na jedničku a jak jse to zhoršovalo tak i na 5 Citovat
Cardaaa Odesláno 3. září 2009 Autor Odesláno 3. září 2009 tak je to v pytli dneska mi to začlo škubat na všechny kvalty:( sehnal jsem od kamíka jinej ten odlitej kus s tou destičkou ale z roku výroby 2000 já mám 98 tak jsem si z toho vzal krokáč a potenciometr jel jsem to projet neškubalo to...po chvíli to zaškubalo...tak jsem zastavil a chcíplo to nastartoval jsem chcíplo to vůbec si nedržel otáčky musel sem furt držet plyn tak sem jel z5 a zase to neškubalo tak já nevim ae otáčky si nedržel ani pak když jsem přijel dom... myslíte že by to mohlo bejt tím rokem výroby. Citovat
Peta-k Odesláno 4. září 2009 Odesláno 4. září 2009 tak ten potank si tam nech novej a krakoač bych tam zkusil dat straej!!!a uvidiš ten krokášč novej ti nemusi regulovat otačky spíš ti ani nereguluje vyzkoušej a uvidiš!přece to nejni fungl novy ne? Citovat
Cardaaa Odesláno 6. září 2009 Autor Odesláno 6. září 2009 no pravě že to sem vyzkoušel a chcípalo mi to i s mojim starým krokáčem...já tam zítra zkusím dát tu komoru celou... myslíte že by to nevadilo? je trochu jiná ale na ty díry to pasuje..a je na ní o jeden kontakt míň myslím že to je naproti krokáči. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.