pepeca Odesláno 18. srpen 2009 Odesláno 18. srpen 2009 ahojte, vo vyhľadávaní som nič podobné nenašiel, tak sa chcem spýtať, či sa niekto nestretol s tým, že pri rozbiehaní sa na 1. stupni, mi nejako pohne motorom, počujem to ako napnutie struny a prenesie to až na plynový pedál, ktorý mi \"kopne\" do nohy. je to niečo vážne? ďakujem za info. Citovat
pepeca Odesláno 18. srpen 2009 Autor Odesláno 18. srpen 2009 Původně zaslal: pepeca ahojte, vo vyhľadávaní som nič podobné nenašiel, tak sa chcem spýtať, či sa niekto nestretol s tým, že pri rozbiehaní sa na 1. stupni, mi nejako pohne motorom, počujem to ako napnutie struny a prenesie to až na plynový pedál, ktorý mi \"kopne\" do nohy. je to niečo vážne? ďakujem za info. ešte dodám 1,6 b 307 sw 2003.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.