Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PROSIM O POMOC!!!


Lomarinka2

Recommended Posts

tak ted trosku mimo kontext... hodim vam sem, co jsme napsala na forum, ktere je u nas na siti..zkuste si to precist a znovu mi trosku pomoct...ja vim ze me tu jen tahate z "brynd", ale pls...juknete na to....

JA nevim jestli mam nejakyho vira v compu nebo co(AVG pouzivam a nic nenalo) alepred chvilkou jsem si

stahovala postu v outlooku, a prisla mi nejaka reklama, oznacila jsem si reklamu insertem, spolu s par

dorucenkama sms , zmaskla jsem shift a delete a cekala jsem jako vzdy, ze se smazou jen oznacene soubory.

Chyba lavky.Smazala s emi cela slozka kam si stahuju svoji postu, samozrejem se vsema mailama!!! Jsme

vazne ale opravdu nastvana! kdyz jsem preklikla na plochu s tim, ze si spustim Ecko a zeptam se vas co

to muze byt, plocha byla mrtva-ani jedna ikona nesla oznacit a po znovu kliknuti na postu a zase na ikonku

"plochy" v liste, uz enbyla aktivni ani ta... Zkusila jsem si nainstalovat Norton utilities 2000 s nadeji

ze mi moje "vymazana" data mozna vrati...ten nasel jen par veci ktere jsmemazala uz pred delsi dobou

ale toco jsem potreovala, nenasel..PROSIM poradte je vubec nejaka sance jak vratit svoje vsechny maily

a adresy v nich(to hlavne) zpet? vazen me to dost stve..zatim na to nebudu sahat dokud se mi tu aspon

nekdo nevyjadri, abych neudelala nejakou koninu.prosim napiste mi co to muze byt a jak to dat dohromady:o///

diky...

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vostik..myslis?

chci rict... mam na disku restoration-tim jsme to okamzite po kolapsu s tou postou zkousel avratit..neslo to.. protojsmeinstalovala NU2000..myslela jsem ze je touz bez sance... jenze pravda je jinde... ja osoben si myslim, ze problem je ten, ze jsem nesmazala soubory, ale data v souboru a tudiz to napravit nepujde . Samozrejme

muzu zkouset miliony programu, ale vysledek bude stejnej. Kdyby to byly texty, tak by to na 50% mozna

zachranit slo, ale tady se jedna o databaze Outlooku a ten to ve formatu textu neuklada.

a myslim ze ikdyby tam ty NU2000 nebyly, nejspis by se ty posledni zbytky musely hledatrucne a to by se mi stejne nechtelo..

jen me napadlo, ze by nekdo mohl mit zkusenost...

Vostik..napadlo te taky to co napadlo domnelou blondynu;o)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO MODENA_znas to, kdyz s eneco ma pokazit, tak se pokazi uz uplne vsechno;o)

To Oddie-nejsem blondyna..mam hnedoucky vlasky;o)

TO P205XR..hehe nemysli si, neni to zanda legrace;o)

ale zigulika si kup;o) Muzeme pak porovnavat kdo ho MAM lepsiho;o))

TO ONDRA-nic neuzavorat, ju?kdyz jsme se tu tak pekne rozpovidali;o)

TO VOSTIk a ostatni, co se jim "tu" libi;o) Kluci namalujte transparenty s logem "nech brouka zit"..ale to uz zabihame uplne jinam skrz ty auta;o) apropo, muj jiz zmineny milacek vlastni opel vektra-ale zigulll je zigul;o)..no ne;o)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...