1mirec57 Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 ahoj,chcem vymenit radiator kurenia v 405,je to tazke? Citovat
jogi15 Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 to ze kuri slabo zistis tak ze te dve hadice co idu do adu do radiatora take za motorom musia bit rovnakej teploty ak neni treba ti spetne radiator preplachnut...ak ovsem netecie Citovat
pastorek Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 Původně zaslal: 1mirec57 ahoj,chcem vymenit radiator kurenia v 405,je to tazke? Je to brnkačka. Vyhodíš prístrojovku, celé kúrenie, vymeníš radiátor a šup to naspäť. Pol dňa pohodovej robotičky. ... žartujem. Ak nemusíš tak to nerob. Jediný relevantný dôvod je ak tečie. Pri slabom výkone kúrenia skús najpr prečistenie chladiaceho systému a kontrolu nastavenia ovládania klapky. Táto fotka by mohla byť dosť odstrašujúca i keď je to z iného auta a kúrenie je už späť. Citovat
marko306 Odesláno 13. srpen 2009 Odesláno 13. srpen 2009 pastorek, brr:bojim Nemôže byť vadný aj termostat? Ak je stále otvorený tak vtedy môže slabo kúriť. Citovat
Marcel505 Odesláno 13. srpen 2009 Odesláno 13. srpen 2009 Nestačí u 405 jen odmontovat kastlík? Citovat
pastorek Odesláno 13. srpen 2009 Odesláno 13. srpen 2009 Radiátor je strčený z druhej strany. Citovat
1mirec57 Odesláno 16. srpen 2009 Autor Odesláno 16. srpen 2009 Dakujem za rady,ale až tak sa mi to rozoberať nejak nechce. Radiátor vidieť zo strany šofera,len musím dajako ten spodok palubovky odtihnut.je prichyteny dvomi skrutkami na prietokových trubkách.Dalej neviem.skusim to,potom dam vediet,čo som dorobil.Ahoj Citovat
stanko.z Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 mne moja 405-ka tiez nekuri. radil som sa s jednym odbornikom na tieto vozy a poradil mi ze staci dat dolu volant a riadiacu tyc a radiator pojde von, sice tazko ale pojde. radiator je zevraj ucgyteny na dvoch sroboch. Citovat
Brojta Odesláno 18. listopad 2009 Odesláno 18. listopad 2009 Zdravím, no není to ani týden co jsem radiator měnil za nový bo starý prasknul.Stačilo pouze povolit palubní desku na dvou bočních šroubech a na středovém panelu vedle boxu topení nadzvednout a šup ven, dát nové, přišroubovat hadice a je to.Práce asi na 1 až 2 hodinky.Mimochodem nové topení typ Valeo jsem koupil za 430 Kč Citovat
Kloub Odesláno 18. listopad 2009 Odesláno 18. listopad 2009 A to jsi měl nový typpalubovky nebo starý??? taky mě to asi čeká Citovat
Brojta Odesláno 18. listopad 2009 Odesláno 18. listopad 2009 Mám starej model palubní desky, ale myslím že by to neměl být problém ani u nového modelu.A pánové pokud byste měli někdo zájem, můžu Vám obstarat skoro veškeré !!!! úplně nové !!! náhradní díly za ceny které nikde nedostanete Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.