N3R3Z Odesláno 9. srpen 2009 Odesláno 9. srpen 2009 kde si ho vzal? jak je na tom? vypadá vcelku dobře Citovat
Peugeot_22 Odesláno 9. srpen 2009 Autor Odesláno 9. srpen 2009 Původně zaslal: N3R3Z kde si ho vzal? jak je na tom? vypadá vcelku dobře Nevzal ale koupil:D a je fakt v dobrym stavu:super Citovat
riderRLM Odesláno 9. srpen 2009 Odesláno 9. srpen 2009 SUPER nadherny kusok na kolko ta vysiel? Citovat
309GT Odesláno 9. srpen 2009 Odesláno 9. srpen 2009 Pěkné,jestli je teda tvoje tak ať slouží.Sluší to oběma;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.