kobr Odesláno 1. srpen 2009 Odesláno 1. srpen 2009 Zdravíčko, nemá tu někdo náhodou zapojení konektoru na zmiňovaný subwofer? Kdo jej má a pošle, moc mu poděkuju. Děkuji Citovat
309GT Odesláno 4. srpen 2009 Odesláno 4. srpen 2009 Koukal jsem na netu a nic moc jsem nenašel,ale co kouknout na oficiální stránky Pioneer? Jinak co je na tom jiného než u jiných wooferů?Myslím že zapojíš signální a napájecí kabely a hraješ Citovat
peugeot09 Odesláno 4. srpen 2009 Odesláno 4. srpen 2009 Legendární vysavač. http://i11.photobucket.com/albums/a181/joe151990/unit.jpg Jinak jak říká kolega nademnou, zapojíš kabely a hraješ. Netřeba řešit pofidérní konektor. [upravil dne 4/8/09 peugeot09] Citovat
kobr Odesláno 7. srpen 2009 Autor Odesláno 7. srpen 2009 Díky, něco takového přesně jsem potřeboval. Vynikající odpověď. Velice děkuji. V tom popisu výš je to přesně napsáno, stojí za nic. Ale když už tam je. [upravil dne 7.8.2009 kobr] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.