jodua Odesláno 30. červenec 2009 Odesláno 30. červenec 2009 Cus lidicky, mam problem s EURO normou. V kolonce s emisema nemam nic, vozidlo bylo v roce 1996 privezeno do CR z GER. avsak v poznamkach mam toto: vozidlo plni ustanoveni vyhlasky 102/1995 sb. § 51 dle akreditovaneho zastupce po googlovani jsem nasel cca toto: § 51 Emise škodlivin ve výfukových plynech2) Motorové vozidlo se vznětovým motorem musí z hlediska emisí škodlivin ve výfukových plynech splňovat podmínky stanovené zvláštními předpisy 48) a musí být podle nich homologováno. Pro schvalování technické způsobilosti jednotlivého vozidla lze připustit technický protokol podle zvláštních předpisů. 48) (Předpisy EHK č. 24.03 a č. 49.02. Pokud vozidla kategorií M1 a N1 se vznětovým motorem nejsou homologována podle předpisu EHK č. 49, musí být homologována podle předpisu EHK č. 83.01-C. Tyto předpisy platí pro vozidla typově schvalovaná po 1. 10. 1993 a pro jednotlivá vozidla schvalovaná po 1. 10. 1994, včetně evidence nových vozidel. Limity předpisu EHK č. 83.02-C platí pro vozidla, jejichž technická způsobilost jako typu vozidla byla schválena po 1. 7. 1994, pro nová vozidla prvně evidovaná po 1. 1. 1995 a pro vozidla jednotlivě schvalovaná po 1. 7. 1995. V uvedených předpisech jsou přípustné hodnoty sledovaných složek škodlivých exhalací). z cehoz jsem zjistil, ze bych mohl mit predpis EHK č. 83.01-C avsak jsem teda nepochopil, zda mi tvrdi, ze plnim EURO I podle teto tabulky: EURO normy muzete mi nejak poradit? Mam aspon Euro I nebo 0? Dekuji Citovat
oddie Odesláno 31. červenec 2009 Odesláno 31. červenec 2009 Pro DJZ je zapsatelné Euro I, akorát ta poznámka ti bude asi prd platná, a bude se to muset dopsat do příslušné kolonky, na základě potvrzení zastoupení či Dekry (za litr). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.