jozo11112 Odesláno 26. červenec 2009 Odesláno 26. červenec 2009 prosim Vas neviete daky navod ako to rozobrat dakujem:myslim:myslim:myslim Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. červenec 2009 Odesláno 26. červenec 2009 no nedavno jsem u toho byl a dulezite je si zapamatovat jak to tam bylo a co kde kam patri jinak jsi v pr....... Citovat
jozo11112 Odesláno 26. červenec 2009 Autor Odesláno 26. červenec 2009 tak daj daky navod jednoduchy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.