Pavel-306 Odesláno 8. červenec 2009 Odesláno 8. červenec 2009 Zdavim všechny,chtěl bych se zeptat zda dostanu 18ky na peugeota 306.Docela bych do nich šel:super Upraven název vlákna - dodržuj pravidla fóra! Díky, Béďa. [upravil dne 9/7/2009 Béďa] Citovat
agresssor Odesláno 8. červenec 2009 Odesláno 8. červenec 2009 Budes to mit jak skakavou kozu... Nemluveo tom ja bude dostavat nejspis zadni naprava na prdel... Citovat
Pavel-306 Odesláno 8. červenec 2009 Autor Odesláno 8. červenec 2009 jak hodně to maš snižený?Ja tam ted mam 15ky a mam to auto skoro na zemi Citovat
Blackrider Odesláno 8. červenec 2009 Odesláno 8. červenec 2009 myslím si že 18cky kola sou na 306 zbytečný ..spíš bych dal pěkný 16cky je to takovej optimalní rozměr a souhlasím s agresssorem ..zadní naprava jestli není na GO tak bude po par tkm:D Citovat
GRiMx Odesláno 8. červenec 2009 Odesláno 8. červenec 2009 18 je moc... 17 max. počítej taky stím že pokud máš slabší motor tak na 18 kách se budeš těžko rozjíždět a dobržďovat..navíc je to vážně moc... ideální jsou 16ky;) a bohatě stačí... Citovat
Pavel-306 Odesláno 8. červenec 2009 Autor Odesláno 8. červenec 2009 uvidíme ale jinak dik:myslim Citovat
destiny Odesláno 8. červenec 2009 Odesláno 8. červenec 2009 18\" by ti stejně nezapsali do TP a pokud bys jezdil bez toho, tak by to bylo dost velké riziko s vysokými postihy, kdyby ses dostal do nějaké nehody. Citovat
Qcko Odesláno 8. červenec 2009 Odesláno 8. červenec 2009 18\" kola tam dostanes, ale nikam sa s nimi nedostanes:D Citovat
309GT Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 Jak píše Destiny,nenapíšou to do TP,ale to ti většinou nenapíšou ani 16\":roll Jinak 17\" jsou fakt asi strop,jestli znáš uživatele Kuba 306 S16 tak se mrkni,má na 306ce 17\" OZ Superturizmo a je to akorát,ani velký,ani malý... Záleží taky na podvozku co tam dáš a jakou máš zadní nápravu,tak velký kola jako 18\" bych dal po repasu a to bych ještě popřemýšlel:myslim Ale vejdou se 100% Citovat
destiny Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 Ano, máš pravdu, že je problém se zapsaním do TP i u 16\", jenže hlavní rozdíl je v tom, že 16\" nebo i 17\" tolik na první pohled na sebe neupozorňují. 18\" už je fakt hodně a hned je jasné, že nic takového na to auto nepatří. Citovat
BoneDaddy Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 No ale na tý zelený jsou super. Citovat
destiny Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 Původně zaslal: BoneDaddy No ale na tý zelený jsou super. Super jsou, to je bez debat, taky se mi to líbí. Ale stojí to za ten risk, když s tím náhodou spácháš dopravní nehodu se škodou za několik desítek tisíc nebo nedej bože se zranením a tvá pojišťovna odmítne plnění, protože na fotodokumentaci je jasně vidět, že měl pojistitel na autě nepovolené obutí, tedy spáchal nehodu s vozem nezpůsobilým pro provoz na komunikacích??? Pochopitelně pak majitel vozu celou škodu zaplatí ze svého. Za takové riziko bych do toho nešel. Dnes se pojišťovny chytají každé maličkosti, aby nemuseli hradit vzniklé škody. Citovat
čakom Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 s tím musí počítat že něco takovýho může přijít;) Citovat
destiny Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 Vím dokonce o konkrétním případu, kdy si mladík nacpal tuším 18\" na Polo a pak způsobil nehodu několika aut, rozbil hrazení, porazil sloup veřejného osvětlení a zranil jednu osobu. Škoda za opravdu hooooodně peněz a lehké ublížení na zdraví. Pojišťovna po něm veškeré náklady požaduje soudní cestou. Citovat
Creams Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 JO no každá sranda něco stojí, ale člověk se na to nesmí dívat tak černě přeci jen když už si dám 18\" tak to auto nebude na normální ježdění ... já mám 17x8 každý den s tím jezdím a jde to akorat, že 306 je fakt vcelku lehká a když jedeš lehce rychleji tak někdy nepříjemně vlníš po cestě :-D jak je asfalt vyjety... Osobně jsem o 18\" uvažoval hodně, ale teď chci spíše 17x9 Citovat
MALE FROG Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 Původně zaslal: 309GT Jak píše Destiny,nenapíšou to do TP,ale to ti většinou nenapíšou ani 16\":roll Jinak 17\" jsou fakt asi strop,jestli znáš uživatele Kuba 306 S16 tak se mrkni,má na 306ce 17\" OZ Superturizmo a je to akorát,ani velký,ani malý... Záleží taky na podvozku co tam dáš a jakou máš zadní nápravu,tak velký kola jako 18\" bych dal po repasu a to bych ještě popřemýšlel:myslim Ale vejdou se 100% Matně vzpomínám, že jsme měly debatu na téma 18 na 306:) A nebyl jsi proti:D:D:D Citovat
309GT Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 Jo jo,tu jsme měli o víkendu:D Proti nejsem,ale je to taky o tom jak to auto vypadá celkově a hlavně když dáš 18\" tak hooooodně snížit,aby to nebyla koza:D Citovat
Voighta Odesláno 9. červenec 2009 Odesláno 9. červenec 2009 Jenomže zas kvůli těm 18\" tolik dolů jít nemůžeš, z těch samotnejch fotek je vidět jak je to vysoko aby to nedřelo Taky bych ale nebyl proti Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.