Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdavim všechny,chtěl bych se zeptat zda dostanu 18ky na peugeota 306.Docela bych do nich šel:super

Upraven název vlákna - dodržuj pravidla fóra!

Díky, Béďa.

[upravil dne 9/7/2009 Béďa]

Odesláno

18 je moc... 17 max. počítej taky stím že pokud máš slabší motor tak na 18 kách se budeš těžko rozjíždět a dobržďovat..navíc je to vážně moc... ideální jsou 16ky;) a bohatě stačí...

Odesláno

Jak píše Destiny,nenapíšou to do TP,ale to ti většinou nenapíšou ani 16\":roll

Jinak 17\" jsou fakt asi strop,jestli znáš uživatele Kuba 306 S16 tak se mrkni,má na 306ce 17\" OZ Superturizmo a je to akorát,ani velký,ani malý...:D Záleží taky na podvozku co tam dáš a jakou máš zadní nápravu,tak velký kola jako 18\" bych dal po repasu a to bych ještě popřemýšlel:myslim Ale vejdou se 100%:D

Odesláno

Ano, máš pravdu, že je problém se zapsaním do TP i u 16\", jenže hlavní rozdíl je v tom, že 16\" nebo i 17\" tolik na první pohled na sebe neupozorňují. 18\" už je fakt hodně a hned je jasné, že nic takového na to auto nepatří.

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

No ale na tý zelený jsou super. :D

Super jsou, to je bez debat, taky se mi to líbí. Ale stojí to za ten risk, když s tím náhodou spácháš dopravní nehodu se škodou za několik desítek tisíc nebo nedej bože se zranením a tvá pojišťovna odmítne plnění, protože na fotodokumentaci je jasně vidět, že měl pojistitel na autě nepovolené obutí, tedy spáchal nehodu s vozem nezpůsobilým pro provoz na komunikacích??? Pochopitelně pak majitel vozu celou škodu zaplatí ze svého. Za takové riziko bych do toho nešel. Dnes se pojišťovny chytají každé maličkosti, aby nemuseli hradit vzniklé škody.

Odesláno

Vím dokonce o konkrétním případu, kdy si mladík nacpal tuším 18\" na Polo a pak způsobil nehodu několika aut, rozbil hrazení, porazil sloup veřejného osvětlení a zranil jednu osobu. Škoda za opravdu hooooodně peněz a lehké ublížení na zdraví. Pojišťovna po něm veškeré náklady požaduje soudní cestou.

Odesláno

JO no každá sranda něco stojí, ale člověk se na to nesmí dívat tak černě :) přeci jen když už si dám 18\" tak to auto nebude na normální ježdění ... já mám 17x8 každý den s tím jezdím :) a jde to akorat, že 306 je fakt vcelku lehká a když jedeš lehce rychleji tak někdy nepříjemně vlníš po cestě :-D jak je asfalt vyjety...

Osobně jsem o 18\" uvažoval hodně, ale teď chci spíše 17x9 :)

Odesláno
Původně zaslal: 309GT

Jak píše Destiny,nenapíšou to do TP,ale to ti většinou nenapíšou ani 16\":roll

Jinak 17\" jsou fakt asi strop,jestli znáš uživatele Kuba 306 S16 tak se mrkni,má na 306ce 17\" OZ Superturizmo a je to akorát,ani velký,ani malý...:D Záleží taky na podvozku co tam dáš a jakou máš zadní nápravu,tak velký kola jako 18\" bych dal po repasu a to bych ještě popřemýšlel:myslim Ale vejdou se 100%:D

Matně vzpomínám, že jsme měly debatu na téma 18 na 306:)

A nebyl jsi proti:D:D:D

Odesláno

Jo jo,tu jsme měli o víkendu:D Proti nejsem,ale je to taky o tom jak to auto vypadá celkově a hlavně když dáš 18\" tak hooooodně snížit,aby to nebyla koza:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...