HakTac Odesláno 7. červenec 2009 Odesláno 7. červenec 2009 Nevíte jaký je rozdíl mezi elektroventilama 1628.HC a 1628.LQ? Citovat
Ferry Odesláno 7. červenec 2009 Odesláno 7. červenec 2009 fyzicky jsou zvenku uplne stejne a i cisla na nich jsou stejna, je to jen pro rozliseni v katalogu ND, pac jeden z nich chybi u slabsi verze HDi, tak proto. Mel jsem oba dva v ruce, pokud bys shanel, vedel bych o jednom [upravil dne 7/7/09 Ferry] Citovat
HakTac Odesláno 7. červenec 2009 Autor Odesláno 7. červenec 2009 Já měl vysoký tlak turba a vyměnili mi v servise jeden ventil a to 1628.HC a původně jsem tam měl 1628.LQ. A co je zvláštní tak jsem tam měl všechny tři 1628 LQ a žádné HC. Je to úplně první 607 co byla, rok 2000. Vůz je to 607 2.2 HDI ta slabší. Citovat
Ferry Odesláno 7. červenec 2009 Odesláno 7. červenec 2009 jak jsem psal, ty ventily jsou zcela shodne a zamenitelne, ciselne jsou rozdelene pouze pro potreby katalogu a vyhledavani v nem Citovat
HakTac Odesláno 7. červenec 2009 Autor Odesláno 7. červenec 2009 To mi nejde do hlavy...proč tedy 1628. HC má dole nasávání vzduchu a LQ nemá? Navíc proč jsou u nových modelů 1x LQ a 2X HC? Ale jestli myslíš, že je to zaměnitelné a Ř.J. na to nemám vliv tak asi zkusím ještě jednou vyndat turbo :-) Jinak už nevím čím ten vysoký tlak může být. Citovat
Saviero Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Jukněte na jsou tam doplnujici informace Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.