kujon106 Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 Kujon čte a občas i něco na D-F napíše, hehe Centrum Prahy je mi takříkajíc úplně volné, nicméně to ale nemění nic na faktu, že jsou to blbci Citovat
$ Torrez $ Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 No my chtěli zaplatit takhle taky auto bráchovi,ale je to trochu složitější když ten člověk na sebe už má napsané jedno auto.Může jich na sebe mít víc,ale pak mu seberou příspěvek na dopravu(benzín) Citovat
kujon106 Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 No tak to jedno auto za 1 kč prodá na 5min. tobě a pak si ho zas koupí Nesmíte v tom hledat složitosti. Citovat
Lentilka Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 tak mam zamluveny kola:D v pondělí bych pro ně měl jet... jen mi vrtá hlavou jestli to sou OZ nebo ne http://autobazar.hyperinzerce.cz/pneumatiky-kola/inzerat/4366633-prodam-al-kola-nabidka-louny/ Citovat
Jimmy106 Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 Lentilka : proc ses ho pred koupi nezeptal?? Citovat
Lentilka Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 špatný ET :/ http://aukro.cz/teamdynamics-pro-race-3-15-4x108-7-2-kg-ks-i1593950204.html Citovat
Lentilka Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 jimmy mě to nenapadlo:D stejně mi ma v sobotu ještě volat jaky je tam ET tak jsem mu psal ještě sms od koho ty kola cou tak jsem zvědavej... Citovat
Jimmy106 Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 jj ok jinak proc ti i ET35 prijde spatny? tak das podlozky, ne? :-) Citovat
Cardaaa Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 bez podložek by to nešlo, hlavně taky kvuli středovce:papa jinak tady sem narazil na něco pro ty kdo shání stříšku (nevím jestli je aktual) http://www.auto73.cz/?p=productsMore&iProduct=23&sName=PEUGEOT-106 Citovat
kujon106 Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 Střed není žádnej problém, prostě nahodíš kroužky. Ty dneska prodávaj pomalu už v každym lepším papíráku Já sem je dostal přímo je kolům. A ET mam na těch toorách stejný (35) + 25mm podložky. Citovat
Lentilka Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 jezdí někdo 195/55 15 na podvozku -40mm ? Citovat
Jeny Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 kujone, ty team dynamics jsou na forda. A Ford má ale menší středovku naž pug, tam by kroužky nepomohly:D Citovat
kujon106 Odesláno 5. květen 2011 Autor Odesláno 5. květen 2011 Jo, vidiš to Rozdíl je ale 1,7mm, když najdeš nějakej pořádnej soustruh kam se to nechá upnout, tak je to otázka okamžiku. A nebo pilníček a by oko Citovat
kujon106 Odesláno 5. květen 2011 Autor Odesláno 5. květen 2011 No a btw - už se nedivim že ty kola jsou nový (nejetý), když jsou určený na forda Citovat
PetrRS Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 jestli tam měsíc vydrží a já budu mít jistotu že jsem zvládnul maturitu, tak se asi odměním http://auto.bazos.cz/inzerat/10035721/alu-14-4x108-ET-15-PeugeotCitroen.php Citovat
Frozz Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 PetrRs - jestli můžu poradit, nechoď do RSW, měkkota .. Lepší varianta bude, když si vybereš mezi DOTZ, ENZO, DEZENT, RONAL, OZ, BORBET.. [upravil dne 5/5/11 13:40 Frozz] Citovat
Jimmy106 Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 to ja se budu odmenovat az v zari :D Citovat
PetrRS Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 PetrRs - jestli můžu poradit, nechoď do RSW, měkkota .. Lepší varianta bude, když si vybereš mezi DOTZ, ENZO, DEZENT, RONAL, OZ, BORBET.. [upravil dne 5/5/11 13:40 Frozz] Tak já si nechám zatím zajít chuť Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.