106sťák Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 ten motooor?? :bojim:bojim je na ee vid? Citovat
PetrRS Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 měli si před prodejem dát trochu práce a umýt ho... ta fotka motoru by odradila i me. Škoda že neprodávají ty kola samostatně Citovat
kujon106 Odesláno 27. duben 2011 Autor Odesláno 27. duben 2011 Naopak, vypulírovanej motor do posledního smítka může taky znamenat, že tam není vše ok a na poslední chvíli se to někdo snažil zamaskovat (případ tzv. naleštěného prdu). Citovat
Jimmy106 Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 jj Kujone, mas samozrejme pravdu, ale taky nebudes prodavat auto cely od bahna.. myslim ze jsou nejaky meze... myslim ze motor by mel byt aspon relativne cisty, a ne takhle zadelanej.. Citovat
kujon106 Odesláno 27. duben 2011 Autor Odesláno 27. duben 2011 Zas je ale vidět, že to nikdo nikdy neotevřel = nikdo se v tom nevrtal = jezdilo to furt Ale na druhou stranu zase když na to nikdo nikdy nešáhnul, tak tam bude x vací na výměnu (rozvody, svíčky, atd.) Citovat
$ Torrez $ Odesláno 28. duben 2011 Odesláno 28. duben 2011 přesně jak řiká Kujon:).Tady foto mého motoru,když jsem kupoval Lvíče [upravil dne 28/4/11 11:00 $ Torrez $] Citovat
Peta-k Odesláno 2. květen 2011 Odesláno 2. květen 2011 http://inzerce.zacatek.cz/prodam/auto/peugeot/peugeot-106/513083-prodam-peugeot-106-1-4i/ zajimava a nadherna....za tu cenu.... Citovat
Peta-k Odesláno 2. květen 2011 Odesláno 2. květen 2011 myslite ze by se vyplatilo ji koupit?kolik se plati tedka ten debilni ekopoplatek? Citovat
PAJA106 Odesláno 2. květen 2011 Odesláno 2. květen 2011 je to 1.4 55kW SPI. Pokud plnila EuroII tak 3000, pokud EuroI tak 5000. Já mám na mk2 1.0 SPI EuroII. Vím, že XSI byla MPI a měla EuroI, ale u těhlech mk1 nevím, jak to bylo s ostatními. [upravil dne 2/5/11 20:11 PAJA106] Citovat
Peta-k Odesláno 2. květen 2011 Odesláno 2. květen 2011 premejslim jeastli ji nekupit....docela me to laka....musime to jed omrknout ...... Citovat
neutral Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 chlapi ta už se prodává dlouho a porád jde s cenou dolů,tak možno tam bude háček. a určitě plní Euro I jako moje,takže 5000.- [upravil dne 3.5.2011 08:22 neutral] Citovat
kujon106 Odesláno 3. květen 2011 Autor Odesláno 3. květen 2011 Počkej až s cenou spadne na 10k kč a eko neřeš - sežeň někoho se ztp. Citovat
Peta-k Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 ja ji vidim poprvi na nettu....urcite jeste pockam az spadne dolu ale jak myslim ze eko neres?co si myslite ze tam muze bejt za hacek ze je to docela levny..... Citovat
Jimmy106 Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 soudruh Kujon to myslel tak, ze kdyz si sezenes nekoho se ZTP, ktery to na sebe necha prepsat, tak se eko jakoby zaplati on, ale dotycny ho nemusi platit, protoze ZTP lidi jsou od eko poplatku osvobozeni a nemusi ho platit a pak to nechas hned prepsat na sebe... a zaplatis vlastne jenom 800 za prepis na ZTP a pak 800 za prepis na sebe :-) kdyztak me nekdo prosim opravte, pokud jsem se spletl, ale melo by to tak byt Citovat
Peta-k Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 aaa tak to jo tak to dikes to jsem ani nevedel..... Citovat
kujon106 Odesláno 4. květen 2011 Autor Odesláno 4. květen 2011 Je to tak. Je potřeba si uvědomit základní věci. Ekopoplatek aka bursíkovina je zlo, hloupost a výmysl chorých zelených hlav. Proti takové svoloči je třeba bojovat jakýmikoliv zákonnými prostředky Je třeba ty zelený pomatence vymýtit z pozic kde můžou něco ovlivnit. Citovat
Jimmy106 Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 Kujone, svata pravda.. Nevidim duvod, proc by to lide nemeli \"ochcavat\", kdyz je to tak jednoduchy a jeste k tomu naprosto legalni.. a to si vem, ze nejak navrhujou ( to jsem jenom slysel od kamarada), ze do centra Prahy by byl zakaz vjezdu autum s nizsi euro normou, nez je 4.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.