mattoni1425 Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 tak mě 30ka čeká za pár let alenecítím se na ní rodinu zatím neplánuju tak uvidíme letos bude svatba ale ještě rok a půl škola možná 2 a půl tak zatím na vyblbnutí nám ty gti stačí Citovat
J.R. Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 Jasný, to mě taky, ještě nějakejch pár let do 30 zbejvá, GTI je super určo, jel sem tedy sice v Saxu 16V, ale jede to pěkně, o tom žádná... Kdybych neměl Sporta, určitě zvolím radši GTI než jeho :-) Tak hlavně ať kamarádovi dobře slouží ;-) [upravil dne 20/2/11 18:39 J.R.] Citovat
Lentilka Odesláno 23. únor 2011 Odesláno 23. únor 2011 kdyby chtěl někdo moje sedačky... s jednou jezdim druha je v igelitu doma... http://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/1099-xmb/ Citovat
Jimmy106 Odesláno 23. únor 2011 Odesláno 23. únor 2011 Lentilka: ty s tim asi nebudes jezdit na nakupy, zeeee? se divim ze tam mas tu palubni desku.. zbytecna zatez.. i ta sedacka je zbytecna.. nejaka rozkladaci zidlicka na ryby je lehci :D Citovat
Lentilka Odesláno 23. únor 2011 Odesláno 23. únor 2011 z toho mam pick up do ikei:D sedačky chci krapet jinačí, jinak ted tam mám už i koberec, tapecy si už vozim jen do nich udělat díru a mužu nasadit, a ještě doladit plochu v zadu a výplně pod oknama v zadu a hotovo:) Citovat
jiri106xs Odesláno 25. únor 2011 Odesláno 25. únor 2011 http://www.smallcars.cz/peugeot/1-43/20618-peugeot-106-xsi.html http://www.smallcars.cz/peugeot/1-43/21242-peugeot-106-xsi.html [upravil dne 25.2.2011 06:58 jiri106xs] Citovat
kujon106 Odesláno 25. únor 2011 Autor Odesláno 25. únor 2011 Moc hezký, ale já bohužel koukám jedině po mk2 Ale můžu vám prozradit, že na rok 2011 je právě jeho model, v gti, chystá Citovat
kujon106 Odesláno 25. únor 2011 Autor Odesláno 25. únor 2011 16 endžin za 10 s kablema http://auto.bazos.cz/inzerat/8649045/Peugeot-106-16-S16-zadni-kotoucova-naprava.php Citovat
kujon106 Odesláno 25. únor 2011 Autor Odesláno 25. únor 2011 A jeden prvotřídní bastl http://auto.bazos.cz/inzerat/8560884/Peugeot-106-11i-XR-5-DVERI-NIZKA-SPOTREBA-1994.php Citovat
Elbrus Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 16 endžin za 10 s kablema http://auto.bazos.cz/inzerat/8649045/Peugeot-106-16-S16-zadni-kotoucova-naprava.php psal jsem tam a neni to 16v ale jenom 8v takže bohužel pro nás GTÍčkaře k ničemu :/ Citovat
kujon106 Odesláno 26. únor 2011 Autor Odesláno 26. únor 2011 Tak to je teda pak pěknej mystifikátor. Citovat
mattoni1425 Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 červená 106ka gti pánové mám takové tušení, že toto auto tu již několikrát bylo. jen sem chtěl potvrdit jesli jo a nebo ne a pokud ano jesli si pamatujete za kolik se prodávalo, pokud mě pamět neklame tak si myslim že bylo levnější. Citovat
Adler Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 http://auto.bazos.cz/inzerat/9092441/106-edice-sport-RV99-eko-placeno.php nezna nekdo tuhle 106 ? Citovat
mattoni1425 Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 ta mi bohužel nic neříká.ale vypadá zajímavě. a jestli opravdu doloží vše co uvádí tak si za sebe myslm že cena dobrá. Citovat
kujon106 Odesláno 28. únor 2011 Autor Odesláno 28. únor 2011 Ta červená tu už opravdu byla, ale za kolik, to už si nevzpomenu. Vypadá každopádně hezky. Citovat
kujon106 Odesláno 28. únor 2011 Autor Odesláno 28. únor 2011 Zjistil sem akorát že původní inzerát byl tady: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8271854 Citovat
go.play Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 k té červené: ano, byla už v inzerátech a myslim si, že za víc než 80 tis Citovat
mattoni1425 Odesláno 28. únor 2011 Odesláno 28. únor 2011 no dobrá tak mě pamět teda klame asi drazsi byla ted jde oto jesli to prodal nebo ne jesli to prodava ten samy clovek.nebo jiny Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.