jan07 Odesláno 9. leden 2011 Odesláno 9. leden 2011 ja nevim proc porad resite jestli nejake auto bylo bourane nebo ne,vetsina aut je trochu bouchla a opravena.A pokud je oprava provedena dobre,tak na funkcnost to nema vubec zadny vliv.Tak nema cenu odepisovat auto uz podle fotek,dokud ho clovek nevidi nazivo a neprojede se v nem. Citovat
PAJA106 Odesláno 9. leden 2011 Odesláno 9. leden 2011 http://peugeot-106.autobazar.eu/cz/16-gti-id1976558.html Citovat
kujon106 Odesláno 9. leden 2011 Autor Odesláno 9. leden 2011 Ještě k tý červený - není žádnej důvod proč to \"rvát\" dolů, to křídlo drží na 4 šroubech Výměna za tohle během 15min. done. Citovat
Sajmon Odesláno 9. leden 2011 Odesláno 9. leden 2011 Tak ono je fajn to auto probrat, aspon ten kdo se na nej pojede podivat bude vedet na co se zamerit, ale taky se mi nelibi ten trend, ze auto jen pomluvim, zejmena ze to byla bouracka. Navic to soudite podle veci kery jsou pro auto normalni...posledne to byl volant, v tomhle pripade zase kridlo. Rallye verze zadny kridlo nemela, takze nebylo co \"rvat\" dolu. Citovat
mattoni1425 Odesláno 9. leden 2011 Odesláno 9. leden 2011 http://auto.bazos.cz/inzerat/8046808/106-GTI.php jedno gti to už je prodané takt to tys mě předběhl... Citovat
jaffa Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 http://peugeot.sbazar.cz/prodam-peugeot-106-s-lehci-upravou-lite-o5119453.html zajímavá spíše v negativním slova smyslu..... pro mě teda slušnej paskvil... Citovat
Cardaaa Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 Ať vypadá jak vypadá je na ní vidět kus práce;) a osobně můžu ty kola Citovat
Cardaaa Odesláno 18. leden 2011 Odesláno 18. leden 2011 http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-106-sport-miletin-o5159100.html jestli už tady je tak sorry Citovat
kujon106 Odesláno 21. leden 2011 Autor Odesláno 21. leden 2011 Něco zajímavýho pro místní závoďáky http://www.ewrc.cz/ewrc/inzerce.php?advert=18513 Citovat
Fr3sh Odesláno 21. leden 2011 Odesláno 21. leden 2011 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=140747481&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=4&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=〈=cz&pageNumber=1 moc hezka nabidka Citovat
Cardaaa Odesláno 23. leden 2011 Odesláno 23. leden 2011 http://peugeot.sbazar.cz/prodam-peugeot-106-zlin-o5174189.html chrom stylling Citovat
Jimmy106 Odesláno 23. leden 2011 Odesláno 23. leden 2011 chudak auto... zajimalo by me jestli tenhle tuzer vi, co ma v ruce... a ty ala \"chrom\" pasky jsou naprosto priserny, plus ty koberecky a ten had s pavoukama na pristrojovce. strasny.. Citovat
PAJA106 Odesláno 23. leden 2011 Odesláno 23. leden 2011 Souhlasím se 106ťákem. 2 Jimmy 106: a co myslíš, že má v ruce?? Klasický sport, nejspíš 1,4. Jinak už jsem viděl zprzněnější auta, a tohle se dá celkem rychle vrátit do původního stavu. Citovat
Jimmy106 Odesláno 23. leden 2011 Odesláno 23. leden 2011 no to sice jo, jenom to slepis.. ale stejne.. jak se tohle muze nekomu libit nechapu.. dyt jsou to priserny kyce.. Citovat
PAJA106 Odesláno 23. leden 2011 Odesláno 23. leden 2011 Třeba mě to nevadí,resp.v rozumné míře se mi to i líbí a sám mám pár lesklých věci na autě. Připouštím,že tady už je toho moc,ale tragédie mi to nepřijde. Citovat
go.play Odesláno 24. leden 2011 Odesláno 24. leden 2011 majiteli tý 106 v chrom packetu bych nejdřív podal ruku a pak mu dal pěstí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.