Lentilka Odesláno 16. červen 2010 Odesláno 16. červen 2010 http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8130560 Citovat
Lentilka Odesláno 16. červen 2010 Odesláno 16. červen 2010 106 1,4sport 1200km http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/8101457 Citovat
jan07 Odesláno 17. červen 2010 Odesláno 17. červen 2010 tak ten posledni kus by stal zato,pokud je v takovem stavu.Vymenil bych motor za svuj a nejake veci a jezdil Citovat
Jeny Odesláno 23. červen 2010 Odesláno 23. červen 2010 OZ kola http://speedpro.cz/disky-racing-7x15%C3%82%E2%80%9C-4x108-et28-pneu-1955015-p-6017.html Citovat
jan07 Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 http://auto.bazos.cz/inzerat/6497016/PEUGEOT-106-s16.php Citovat
kujon106 Odesláno 1. červenec 2010 Autor Odesláno 1. červenec 2010 Nooo hoší, to je pěkná cenovka. Hurá pro něj :-) Citovat
GhosTypeR Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 ---------------------------- [upravil dne 2/7/10 GhosTypeR] Citovat
kujon106 Odesláno 2. červenec 2010 Autor Odesláno 2. červenec 2010 Tu modrou putovní sem ani neházej, ta už tady byla tolikrát, že to netřeba opakovat Citovat
jakub106GTI Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 Původně zaslal: kujon106 Tu modrou putovní sem ani neházej, ta už tady byla tolikrát, že to netřeba opakovat taky si říkám proč ještě není ve šrotu:D Citovat
GhosTypeR Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 Aha tak to jsem nevedel:super Nevite nekdo nahodou neco o ty cerveny?? Ta cena se mi zda podezrela... Zkusim tam zavolat a poptat se mam to docela daleko tak abych tam nejel zbytecne... [upravil dne 2/7/10 GhosTypeR] Citovat
jakub106GTI Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Peugeot-106-T3T4-TurboCharger-Turbo-Kit-/260481889085?cmd=ViewItem&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3ca5ee333d nakupujte:D Citovat
winco Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 už vidim jak to neaky nadšeny fanušik tuningu kupuje Citovat
Jimmy106 Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 tjn.. za 12 tisic, no nekupte to.. Citovat
Jimmy106 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 sice se v tom moc nevyznam, ale na to ze je tam nejakej mini chladic, nebo co to je, jedna vtulka, spotrovnifiltr a par trubek, tak mi neprijde jako normalni cena.. ale mozna se pletu.. Citovat
Jeny Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 mě by spíš zajímalo, jak to chtějí nasadit na svody (možná použít sériový parohy) a ten Turbo timer by mě taky zajímal, jak to jako má fungovat. Citovat
jan07 Odesláno 9. červenec 2010 Odesláno 9. červenec 2010 http://auto.bazos.cz/inzerat/6570201/Peugeot-106-14-XSI.php http://auto.bazos.cz/inzerat/6545743/106-14-SPORT.php Citovat
$ Torrez $ Odesláno 9. červenec 2010 Odesláno 9. červenec 2010 tak ta XSI za 8 tis:mrk.Hned bych pro ní jel,kdybych jí měl kam dát Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.