franus Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 Te zlate s16 je co? Na prvni pohled vypada dobre, ale uz je tu po nekolikate... Citovat
Kali S16 Odesláno 6. srpen 2012 Odesláno 6. srpen 2012 Kujone to je ta jak ses mě na ní jednou ptal ?? Nebo si to pletu http://www.sportovnivozy.cz/31028-peugeot-106-s16-unhost Citovat
Peta-k Odesláno 6. srpen 2012 Odesláno 6. srpen 2012 nemate nekdo nejakej typ na slusnou 106 s16 s klimou za slusnej peniz? Citovat
kujon106 Odesláno 6. srpen 2012 Autor Odesláno 6. srpen 2012 Jo, to je přesně ona! Za ty peníze to zřejmě nebude špatnej kup, tehdá byla tušim za 80. Citovat
Peta-k Odesláno 7. srpen 2012 Odesláno 7. srpen 2012 byl ste nekdo omrknout tu stribrnou s16 v jakym je stavu?poédle fotek vypada pekne... Citovat
neutral Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 nevypadá šaptně mít prachy,tak bych hodně uvažoval o koupi... Citovat
kujon106 Odesláno 8. srpen 2012 Autor Odesláno 8. srpen 2012 Při troše štěstí bych někde vyštrachal kontakt na původního majitele, byl z Plzně. Ten by případnému zájemci mohl o autě povykládat co a jak. Citovat
FiFa_cze Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 A je tu znovu http://www.sportovnivozy.cz/31415-peugeot-106-16-zliv#zalozkaFoto Citovat
Peta-k Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 kujone myslis na tu stribrnou?co mi povidal tak bude potreba udelat repas starteru....prej obcas zachrci nahradni mam kdyztak doma......naprava nevi kolik ma najeto... Citovat
cechic Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 A je tu znovu http://www.sportovnivozy.cz/31415-peugeot-106-16-zliv#zalozkaFoto To je jak špatnej vtip, pořád dokola.... Citovat
kujon106 Odesláno 8. srpen 2012 Autor Odesláno 8. srpen 2012 Jojo, na tu stříbrnou. Startér mi občas blbne taky, mam v garáži novej, ale není čas to přehodit Citovat
neutral Odesláno 9. srpen 2012 Odesláno 9. srpen 2012 http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/prodam-originalni-al-kola-tovacov-o8094292.html má i ourgany Citovat
jiri106xs Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 http://www.ebay.co.uk/itm/Peugeot-106-1-6-GTi-/120966214088?pt=Automobiles_UK&hash=item1c2a25f1c8 Citovat
FiFa_cze Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/17779394/Peugeot-106-14-XSI-69kW.php http://auto.bazos.cz/inzerat/17566150/106-Sport.php http://auto.bazos.cz/inzerat/17550800/Rozperna-tyc-motoru.php [upravil dne 20/8/12 11:17 od FiFa_cze] Citovat
go.play Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 tu rozpěru bych si mohl vyrobit, ještě že tam dal ten nákres Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.