FiFa_cze Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 Sice novej inzerát, ale myslim, že už tu jednou byla http://auto.bazos.cz/inzerat/15514392/Peugeot-106-16-GTi-S16-87KW-118PS.php Citovat
go.play Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 výfuk hroznej a to spodní křídlo taky, jinak to je pěkný auto, ale není tam napsáno kolik má najeto Hlavně mě taky dostává, jak ty ceny lezou dolů, přitom to není nějaký 16V Saxo, kterejch jezdí milion Citovat
FiFa_cze Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 Je to tak no. Taky čučim, jak to leze dolu. Před rokem, když jsem kupoval auto, tak jsem si o 16V do 50tisíc mohl nechat zdát a dneska už bych v pohodě koupil. Citovat
go.play Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 přesně, budem muset ty ceny začít zase trochu šponovat, pokud teda někdo z nás bude prodávat, takhle to kdejakej neznalej pinďa prodává za pár korun Citovat
106ka Odesláno 14. duben 2012 Odesláno 14. duben 2012 taky záleží v jakym je stavu, když měl inzerát v zimě tak na ní chyběl přední lem a teď už tam je. A od toho se pak odvíjí cena, před měsícem jsem prodal za 70 + přihlášení dovoz z Německa Citovat
kujon106 Odesláno 14. duben 2012 Autor Odesláno 14. duben 2012 Protože seš Merglos taky starej vydřiduch Ceny každopádně padaj, ale ne zas tak strašně. Třeba taková fábka z roku 2005 je na tom daleko hůř Citovat
odee Odesláno 15. duben 2012 Odesláno 15. duben 2012 Jedna od vydřiduchů z Eurocaru http://www.eurocar.cz/autobazar/Peugeot/106/detail-Peugeot-106-120031.htm?zx=1&mx=1&minx=0&maxx=9.999.999#menu vypadá hezky, ale za stejný peníze se dá s trochou snahy sehnat S16;) Citovat
106ka Odesláno 15. duben 2012 Odesláno 15. duben 2012 Protože seš Merglos taky starej vydřiduch Ceny každopádně padaj, ale ne zas tak strašně. Třeba taková fábka z roku 2005 je na tom daleko hůř dyť to taky jinak nejde, uděláš rozvody, vodní pumpu, drážkovej řemen, svíčky, oleje a filtry, naplníš klimu, kotouče a desky a kde ti zbyde za práci kdo si tim neprošel nemůže řikat, že sem vydřiduch Citovat
FiFa_cze Odesláno 15. duben 2012 Odesláno 15. duben 2012 Kdyby nebyly z SVK, tak by staly za úvahu http://auto.bazos.cz/inzerat/15491706/Elektrony-Toora-15.php Citovat
kujon106 Odesláno 15. duben 2012 Autor Odesláno 15. duben 2012 Ale jako Merglos nutno říct, že ta červená vypadala na fotkách supr Citovat
booriiss Odesláno 16. duben 2012 Odesláno 16. duben 2012 Lentilko, když už si mě namastil ty svody, tak bys mohl udělat aspoň cenu na ten spoiler;) jestli Ho ještě máš, A je s vystuhou.... Dík Citovat
J.R. Odesláno 20. duben 2012 Odesláno 20. duben 2012 Jestli tu ještě není: http://auto.bazos.cz/inzerat/15514392/Peugeot-106-16-GTi-S16-87KW-118PS.php Citovat
neutral Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/15551465/Peugeot-106.php uz je zas na prodej,jen trochu zpindena Citovat
odee Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/15551465/Peugeot-106.php uz je zas na prodej,jen trochu zpindena Zdá se mi to, nebo má kromě těch popsaných závad ještě zadek úplně v háji? Citovat
Jimmy106 Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 naprava se mi zda ok, ale ten naraznik to zabil.... jedinne co se mi na tom libi, tak je ten pomerne zachovaly lak.. jinak to vytvoril clovek s velmi zvlstnim vkusem.. Citovat
FiFa_cze Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 Nazdá se ti to:D Vypadá zralá na repas. Mě to za nějakej čas asi taky čeká..a táhla řazení taky.. Citovat
Jimmy106 Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 me se zda ok... neni nijak unavene nizko ani nejak do \"A\"... Citovat
FiFa_cze Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 Nevim no, když se podíváš na poslední foto, tak se mi to moc nezdá... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.