J.R. Odesláno 18. únor 2012 Odesláno 18. únor 2012 Je to poměrně jednoduché (ta černá 106GTI). Aby měl jistotu, prodává to za cca 40tis.(asi každému trochu jinak), aby to ale spoň za něco prodal a v inzerátu dá 55, třebas se někdo chytí... Auto bylo určitě bouráno, jsou tam jasné znaky (nemá dálkáče, nárazník je celej lakovanej a kapota ohnutá trochu). Mě se to moc nelíbí, pokud si někdo troufne tam jet(kdo bydlí poblíž třeba) mohl by sem pak písnout jak to vypadá, třebas se všichni mýlíme ;-) Citovat
go.play Odesláno 18. únor 2012 Odesláno 18. únor 2012 hned když jsem to viděl poprvé, tak jsem si řekl, že to je asi nově politý, takže celolak, protože se fakt krásně leskne, ale tak moje auto je taky nastříkaná bouračka asi jako většina těhle aut Citovat
KoldasT16 Odesláno 18. únor 2012 Odesláno 18. únor 2012 pán říkal,že je to foce no po leštění, a na fotkách je datum z listopadu 2011,takže má doměnka je taková že něco lakoval a doleštoval k tomu i auto,pač na černé jde vidět sebemenší rozdíl Citovat
neutral Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 http://peugeot.sbazar.cz/peugeot-106-xsi-1-4-69kw-frystak-o6970296.html spíš uprava pro rally amater řekl bych Citovat
neutral Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 tak sem si nechal poslat zbytek foto a nechtějte vidět... Citovat
neutral Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 http://milan95.rajce.idnes.cz/106/ to už nejde zachránit... [upravil dne 19.2.2012 20:32 od neutral] Citovat
FiFa_cze Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 Tak to je konec..hodně velká škoda takovyho zajimavyho auta...není jich moc a majitel ho takhle zkurvi..vesnickej rally tuning Citovat
PetrRS Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 http://milan95.rajce.idnes.cz/106/ to už nejde zachránit... [upravil dne 19.2.2012 20:32 od neutral] :D:D tu od vidění znám :D:D je ze Žabárny, že? :D:D Citovat
neutral Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 hej má tam psaný Fryšták,tak je to možný Citovat
jiri106xs Odesláno 20. únor 2012 Odesláno 20. únor 2012 Cena šílená, ale chtěl bych to vidět v akci... http://speedpro.cz/motor-tu5j4-peugeotcitroen-p-9310.html Citovat
Jimmy106 Odesláno 20. únor 2012 Odesláno 20. únor 2012 Je ta cena realna? Je to vubec prodejne? Citovat
jiri106xs Odesláno 20. únor 2012 Odesláno 20. únor 2012 Pokud je to kompletně z nových dílů, tak cena určitě reálná je... ale jestli je to prodejné??? Těžko říct, jestli se najde někdo, kdo to koupí. Citovat
MyP106 Odesláno 20. únor 2012 Odesláno 20. únor 2012 to koupí někdo možná tak do 206ky ale určitě t onekoupí žádný ze 106tek. tahle investice se nevrátí, a koupit jen motor ještě nic neznamená, nemá převodovku, já jsem sám zvědavej na sebe ja k dopadnu až to tam vše bude. Citovat
jiri106xs Odesláno 20. únor 2012 Odesláno 20. únor 2012 go.play: ze 106 s16 206 má TU5JP4... až na pár detailů jsou totožné, ale kus za kus je nevyměníš. Ve 106 ti TU5JP4 pojede, pokud vyměníš komplet sání, výfuk, vačky z TU5J4, jednotka z TU5J4 a pár dalších menších dílů [upravil dne 20.2.2012 13:41 od jiri106xs] Citovat
jiri106xs Odesláno 20. únor 2012 Odesláno 20. únor 2012 Jj, ty se dají bez problému vyměnit kus za kus... navíc 206 má na předním víku odvětrání, což ocení lidi, kterým 16V \"blije\" olej pod víčkem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.