Machy_CZ Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 No, nevim, jak by to mel mechanik zjistit? Akorat odhadnul podle opotrebeni, na STK sice uz eviduji pocetbkm, ale plati to myslim od tohoto roku? Citovat
FiFa_cze Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 No však já myslel opotřebením Zkušenější mechanik pozná, jestli je auto stočeny třeba o 100 tisíc. Citovat
Elbrus Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 za cca 500kč si tady můžete zjistit historii vozu podle STK od doby, co bylo přihlášené do ČR, evidují stav tachometru už dlouho (u mě to bylo npř. od roku 2004 kdy se to sem dovezlo) http://www.zkontrolujsiauto.cz/autotracer-vypis-kontrola-identifikace Citovat
J.R. Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Tak jsem o něco chytřejší a to takto: Majitel je zřejmě mechanik, auto vlastní asi 4 měsíce, údajně kupovano pro přítelkyni, ale ta s ním asi nechce jezdit. Vyměnil tam toho hafo: brzdy(komplet), rozvody(15tis. km zpátky i s pumpou měl to asi jeho známý), sport.pružiny, čepy, stabil., silentbloky, filtry, výfuk(te ale asi není origo a je kvůli němu vyštíplá dírka do zadního spod. spojleru). Ty ráfky jsou po repasi a komaxitu a kola na podložkách značkových. Prý do toho teď někdo nacouval a má to trochu poškozený lak na př. nárazníku a údajně kdysi s tím nekdo vzal srnku a je trochu ohlý roh kapoty u spolujezdce a měnily se tam nějaké díly. Najel s tím 3tis. Nevím no, podle fotek nevypadá špatně, nejspíš se optám kámoše mechanika jestli by to omrknul se mnou, protože ta cena je opravdu dost nízká a jde ještě trochu níž, kvůli těm vadám... Má to celý přední spojler lakovaný i slištama a nemá samo dálkáče přídavný... Co si o tom myslíte? Citovat
FiFa_cze Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Za omrknutí nic nedáš A projížďku ti taky určitě dovolí, takže bych to omrkl, zkusil a uvidíš. Citovat
go.play Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 pokud máš vážný zájem, určitě tam zajeď Citovat
jiri106xs Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 Těžko hledat novější... http://auto.bazos.cz/inzerat/14326669/Peugeot-106-S16-16-16V-rok-2004-najeto-36000km.php Citovat
Jimmy106 Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 Posledni kousek vyjel v roce 2003, ne? Citovat
Jimmy106 Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 No ja si myslim, se to bude fail, protoze vsude mozne je uveden pouze rok 2003... ale to neni podstatne.. me by spis zajimalo jak je to s tema kilometrama... jestli fakt to auto nema najeto ani 40k tak je to mazec Citovat
J.R. Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 Jo taky jsem se nad tím pozastavil, protože r.2004 se mi opravdu nezdá. Spíč někdy lidé píšou o rok více, protože mají r.v. třeba v prosinci, tudíž auto začalo jezdit stejně až v roce následujícím. Tak to mám taky. Jinak ty km, to těžko říct, zase aby auto najelo jen nějakejch 4-5tis./rok, to ani nemá cenu si ho kupovat... Citovat
kujon106 Odesláno 14. únor 2012 Autor Odesláno 14. únor 2012 Podle introše je to starší jak 1998 A opravdu poslední pug 106 vyjel z továrny v roce 2003, takže na tuhle 2004ku by čuměli asi i inženýři u Peugeotu :-) Citovat
kujon106 Odesláno 14. únor 2012 Autor Odesláno 14. únor 2012 Ale když z něj někdo vymámíte VIN, tak to zjistíme na den přesně Citovat
J.R. Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 Přesně tak jak říká Kujon. Ten interier je starej, poslední ročníky měli jiné čalounění, myslím a bílé budíky s červenýma ručkama. Nepíše nic o klimatizaci a dle obrázku jí tam nejspíš má... Taky mě zaráží, že na rok \"2004\" to má jen 2 pytle, podle mě by už určitě měl 4 a navíc mi přijde, že tam má dle fotky jen jeden pytel, protože u spolujezdce není na přístrojovce ten nápis airbag (ten tam snad měli všechny verze, nebo se mýlím?). Takže celý ten inzerát je nějaký podivný. Citovat
jiri106xs Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 V tomhle inzarátu píše, že fotky jsou z internetu, takže by to spíš chtělo reálné fotky... http://www.sportovnivozy.cz/25299-peugeot-106-s16-malo-jety Citovat
MyP106 Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 koukám že pán prodává i clio a fabii nějakého kamaráda. Citovat
go.play Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 tak kdo mu napíše o VIN ? mám to udělat já nebo už někdo z vás napsal? Citovat
FiFa_cze Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 S tím rokem výroby to bude nejspíš tak, jak psal J.R. Taky mám rok výroby prosinec 2002 a do provozu šla v lednu 2003. Ale celej inzerát je nějákej divnej. Buď to bylo někde ve stodole zapadly 7 let pod senem a teď ho teprve vytáhl a nebo to má najeto 136 tisíc Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.