Jimmy106 Odesláno 24. leden 2012 Odesláno 24. leden 2012 Sakra.... no nemam slov k tomuhle. Proste krasavice Citovat
neutral Odesláno 24. leden 2012 Odesláno 24. leden 2012 chlapi mám tu na prodej P 106 1,0 bílé barvy s bouchlýma dveřima....cena 2000. potřebuje se toho týpek zbavit.. Citovat
kujon106 Odesláno 24. leden 2012 Autor Odesláno 24. leden 2012 Možná bych měl zájem. Hoď mi fotky a popis do mailu - kujonek@gmail.com. Díky. Citovat
Jimmy106 Odesláno 24. leden 2012 Odesláno 24. leden 2012 Kujone, domnivam se, ze se jedna o starsi model, aspon si to myslim, kdyz jsme se o tom bavili s Michalem na fb... pokud bys to kupoval, tak dej vedet, mel bych zajem o dve blbustky [upravil dne 24/1/12 23:35 od Jimmy106] Citovat
P-106! Odesláno 25. leden 2012 Odesláno 25. leden 2012 ja bych ji taky mozna bral fudgee@seznam.cz Citovat
kujon106 Odesláno 25. leden 2012 Autor Odesláno 25. leden 2012 Takže můj zájem opadl, čiliž se můžete realizovat Citovat
Dj. JEFF Odesláno 30. leden 2012 Odesláno 30. leden 2012 Dotaz - proč to má tak zvedlou prdel??? http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/9688781 Citovat
David.Pažout Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 vypadá jako by ji zrovna schodili z heveru Citovat
FiFa_cze Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 Třeba někoho nadchne http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/106/9672567 Citovat
go.play Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 kdyby se do toho někdo nesral, tak to bude pěkný bílý rallye, viz folie (lepil to nějakej vořežprut, co neřeší detaily), černý lemy a nejlepší je ta deska pro levou nohu vedle spojky prostě jí nahulil dvouma vrutama do podběhu žádný sraní s tim Citovat
Jimmy106 Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 Kdyz jsem to otevrel, tak prvni co se mi okamzite vybavilo, byl ten zlutocernej slepenec me by to nadchlo pouze pokud by to bylo \"gratis\" jak inzeruji na spz Citovat
Jimmy106 Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 folie (lepil to nějakej vořežprut, co neřeší detaily), nejlepší je ta deska pro levou nohu vedle spojky prostě jí nahulil dvouma vrutama do podběhu žádný sraní s tim To me taky pobavilo! Citovat
kujon106 Odesláno 1. únor 2012 Autor Odesláno 1. únor 2012 Já sem ztratil všechny iluze o vkusu lidí na Mimoni tušim rok 2006, kdy sem viděl za deště lepit dva hulibrky samolepku s plamenama na haubnu starý lantry rezatý jak liška. Od té doby se už jen pousmívám pod vousy Citovat
Sajmon Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 Delate jako kdyby Rallyecka rostla na stromech. Pokud je auto technicky v cajku, tak jedinej \"problem\" jsou cerny lemy. Trocha bilyho laku a je to v cajku. Zbytek jako problem nevidim... A za 33 tisic? Kdy ste naposled videli Rallye za 33? Jasne muze bejt technicky v haji, ale to z inzeratu nepozname, takze bych to kvuli vzhledu zas tak cerne nevidel. Jsou to detaily. Za ten peniz urcite stoji za obhlidku... Citovat
vohon Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/14117744/Dily-P-106-GTI-S16.php pár zajímavých dílů včetně motoru Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.