Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Kujone, domnivam se, ze se jedna o starsi model, aspon si to myslim, kdyz jsme se o tom bavili s Michalem na fb... :) pokud bys to kupoval, tak dej vedet, mel bych zajem o dve blbustky ;)

[upravil dne 24/1/12 23:35 od Jimmy106]

Odesláno

kdyby se do toho někdo nesral, tak to bude pěkný bílý rallye, viz folie (lepil to nějakej vořežprut, co neřeší detaily), černý lemy a nejlepší je ta deska pro levou nohu vedle spojky :) prostě jí nahulil dvouma vrutama do podběhu :D žádný sraní s tim :D

Odesláno
folie (lepil to nějakej vořežprut, co neřeší detaily), nejlepší je ta deska pro levou nohu vedle spojky :) prostě jí nahulil dvouma vrutama do podběhu :D žádný sraní s tim :D

To me taky pobavilo! :D

Odesláno

Já sem ztratil všechny iluze o vkusu lidí na Mimoni tušim rok 2006, kdy sem viděl za deště lepit dva hulibrky samolepku s plamenama na haubnu starý lantry rezatý jak liška. Od té doby se už jen pousmívám pod vousy :D

Odesláno

Delate jako kdyby Rallyecka rostla na stromech. Pokud je auto technicky v cajku, tak jedinej \"problem\" jsou cerny lemy. Trocha bilyho laku a je to v cajku. Zbytek jako problem nevidim...

A za 33 tisic? Kdy ste naposled videli Rallye za 33?

Jasne muze bejt technicky v haji, ale to z inzeratu nepozname, takze bych to kvuli vzhledu zas tak cerne nevidel. Jsou to detaily. Za ten peniz urcite stoji za obhlidku...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...