Sajmon Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 Dvakrat Rallye http://www.sportovnivozy.cz/23296-peugeot-106-rallye-blansko http://www.sportovnivozy.cz/23683-peugeot-106-rallye-hovezi [upravil dne 14/12/11 17:48 od Sajmon] Citovat
Jimmy106 Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 Ta modra je v inzerci tady na foru Citovat
PAJA106 Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 Ta bílá je tam už hodně dlouho. Citovat
Lentilka Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 jinak tu jsou tlumiče - prý sportovní - 70mm http://aukro.cz/sportovni-tlumice-peugeot-106-i1991659522.html [upravil dne 14.12.2011 20:56 od Lentilka] Citovat
Jimmy106 Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 Lentilka: predpokladam, ze na tohle asi 3dirovy kotouce a kolo \"neobliknu\" co? Vse se mi kvuli tomu menit nechce... jinak bych je bral asi.. Citovat
PAJA106 Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 Tam je vidět, že je tam náboj na 4 díru. Ale když si přehodíš spodek, tak by to šlo;) Citovat
Jimmy106 Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 No ja mam prave dirky jenom 3 takze bych musel koupit novy kotouce, trmeny, desky a kola... a to se mi nechce.. navic bych pak mel jednu napravu na 4diry a druhou na 3.. Citovat
go.play Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 nechci teď kecat, ale s tou modrou jsem asi dva týdny jezdil, měl jsem jí kupovat, ale to auto bylo neskutečnej šrot v tý době, při 80km/h se to auto začalo třást jako kráva, pak ale při vyšší rychlosti to zase myslim přestalo, byla tam jiná převodovka, tak bylo možná tim, stříkaný to bylo nějakym ferdou vořežprutem, naprostá katastrofa, místama bylo vidět že to auto bylo červený, pak ho koupil někdo, kdo to auto totálně votunil, místo vejfuku okapní roura, části interieru nastříkaný na žluto, prostě humus a pak to šlo někam do Brna, což by odpovídalo, nechci pánovi kazit inzerci, ale to jsou moje postřehy, pokud to dal vše do kupy a auto je už v pořádku, tak to co jsem psal není podstatný Citovat
Jimmy106 Odesláno 14. prosinec 2011 Odesláno 14. prosinec 2011 Go.play: myslim ze neni podstatny, ze nekomu kazis inzerci ale to, zenekoho ochranis pred pred kupcem, ktery se v tom nevyzna.. jinak ta fotka vypada temer uplne stejne jako tvuj avatar.. ze sis s tim pohral ve photoshopu? a svoji profilovku si prekopal ve vysledne auto? Citovat
go.play Odesláno 15. prosinec 2011 Odesláno 15. prosinec 2011 pane ty si všímavej fakt to tak vypadá, ale s photoshopem neumim a teď vám můžu i potvrdit, že to je to auto o kterym jsem psal, protože jsem na FB napsal klukovi od kterýho jsem to měl brát, poslal jsem odkaz a světe div se, je to to auto stejnej volant, servo nefungovalo už v tý době (i když jsem si myslel, že rally servo nemá ) a na fotce kde má auto otevřenou kapotu, tak je vidět na čele červená barva, přesně jak jsem psal ... Citovat
vohon Odesláno 19. prosinec 2011 Odesláno 19. prosinec 2011 go.play : jak je to dlouho, co si s tim jezdil? já to měl vyhlídlý, ale docela si mě šokoval... Citovat
go.play Odesláno 20. prosinec 2011 Odesláno 20. prosinec 2011 vohon: hele je to tak 2 roky, ale jak jsem psal, pokud do toho někdo investoval a je to už vše v kupě, tak je to moc pěkný auto, píše že přední kapota je nově nalakovaná, co vim já, tak to byla hrůza, v motorovym prostoru to auto bylo místama červený a někde vzadu na střeše vykukovala taky červená, nepamatuju si už všechno ale ... jinak na fotkách je to auto krásný, chce to omrknout a proje se s tim mohl by mi někdo potvrdit či vyvrátit ten posilovač na 1.6 8V rally já jsem si vždy myslel že ho nemá Citovat
MyP106 Odesláno 20. prosinec 2011 Odesláno 20. prosinec 2011 Zdravím, kdybych potřeboval prodat svý auto, kolik bych za něj mohl požadovat peněz?vzhledově nevypadá nic extra.možná by to mohla být pak pro někoho zajímavá koupě, když to budu muset prodat. Citovat
vohon Odesláno 20. prosinec 2011 Odesláno 20. prosinec 2011 go-play : já si s nim píšu, prej jediná chyba toho auta je nefunkční posilovač (takže pořád) a cvaká kloub v poloose. Řeknu mu o detailní fotky kapoty a tý střechy, pak dám echo Citovat
go.play Odesláno 20. prosinec 2011 Odesláno 20. prosinec 2011 jj ať pošle fotky motoru, nosníku, střechy a zadních vrat, jinak ty km co to má jsou asi reálný, auto hodně dlouho stálo v garáži a nejezdilo, já když to měl pujčený tak tam bylo ... viz fotka Citovat
go.play Odesláno 20. prosinec 2011 Odesláno 20. prosinec 2011 MyP106: hele ty kecálku, žádný prodávání nebude Citovat
vohon Odesláno 22. prosinec 2011 Odesláno 22. prosinec 2011 Tak předek je celej nalakovanej nově, údajně od profesionála. Prej to předtim mělo nějaký ultraprase, ale současnej majitel to už dal dokupy Citovat
go.play Odesláno 22. prosinec 2011 Odesláno 22. prosinec 2011 tak to ber, pokud je to už v kupě Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.