Lukasts Odesláno 28. červen 2009 Odesláno 28. červen 2009 Zdravím všechny a chtěl bych se optat,co může být za vadu,když mi při brzdění hučí v kole,s klesáním rychlosti to přestává.Destičky jsou ok. Lukas Citovat
BoneDaddy Odesláno 28. červen 2009 Odesláno 28. červen 2009 Odlepené obložení od brzdových čelistí, které se odírá zevnitř kotouče. Hřeje se ti kotouč, že? Citovat
jamad Odesláno 28. červen 2009 Odesláno 28. červen 2009 a bubny nebo koutoučovky? ... u bubnů může být třeba špatnej samostav... Citovat
Lukasts Odesláno 28. červen 2009 Autor Odesláno 28. červen 2009 nene,kotouče všechny čtyři kola. Citovat
Lukasts Odesláno 28. červen 2009 Autor Odesláno 28. červen 2009 jo,hřeje se to docela dost,jak to odstranit? Citovat
BoneDaddy Odesláno 28. červen 2009 Odesláno 28. červen 2009 No zkusit sundat kotouč a to obložení třeba vzít trochu smirkem. Já to měl taky odlepený jakoby ze začátku toho obložení, pomohlo mi to srazit jakoby tu hranu toho obložení. Od té doby klid. Nebo zkusit očistit z vnitřní strany kotouč jestli tam není nepořádek. Nebo by pomohlo nechat tam dát nový čelisti. Citovat
Lukasts Odesláno 28. červen 2009 Autor Odesláno 28. červen 2009 když čelisti jsou dost drahý,ne? Citovat
BoneDaddy Odesláno 28. červen 2009 Odesláno 28. červen 2009 Původně zaslal: Lukasts když čelisti jsou dost drahý,ne? No něco málo stát budou, odhadem tak 1200kč. Ale než je půjdeš koupit tak to stejně rozdělej, třeba to nebude tím a nebo to bude stačit vše očistit či nějak opravit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.