Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

skusam uz vsetko vyse roka

auto mi pri plynulej jezde trha pri akceleracii ide do3500otacok potom utlum a potom kdesi sa to rozbehne.

kazdu radu privitam.

Ukostrenie je ok

Vymenil som snimac teploty chladiacej kapaliny, snimac volnobeznych otacok, potenciometer na skrtiacej klapke, lambda sondu

[upravil dne 5/6/09 Ferry]

Odesláno

tak jako novackovi jsem tvuj dotaz zalozil samostatne, aby nebyl v tematu s kterym moc nesouvisi

k problemu, zkousel jsi jinou zapalovaci rampu? byl jsi s tim nekde na diagnostice? co cidlo podtlaku v sani - MAP senzor, je ze spodni strany saciho potrubi za skrtici klapkou, mohl by byt spatny, nebo zaneseny

Odesláno

asi by to chtelo pripojit na osciloskop a zkoumat, prubehy zapalovacich impulsu, odezvu MAP senzoru, lambda sondy, vstriku.

Pripadne vymontovat vstriky a na zkusebni stolici zjistit, jestli nejsou ucpany a jeslti vsechny davaji spravne mnozstvi paliva a maji spravny tvar rozstriku

[upravil dne 5/6/09 Ferry]

Odesláno

s tim ti holt nikdo neporadi, bud ho chces opravit, tak to bude nejakej cas trvat, nez se na zavadu najde, nebo budes dal jezdit tak, jak ti to ted (ne)jezdi

ve firme, kde umi diagnostiku poradne by to mohli za den mit hotove

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...