puccko Odesláno 5. červen 2009 Odesláno 5. červen 2009 skusam uz vsetko vyse roka auto mi pri plynulej jezde trha pri akceleracii ide do3500otacok potom utlum a potom kdesi sa to rozbehne. kazdu radu privitam. Ukostrenie je ok Vymenil som snimac teploty chladiacej kapaliny, snimac volnobeznych otacok, potenciometer na skrtiacej klapke, lambda sondu [upravil dne 5/6/09 Ferry] Citovat
Ferry Odesláno 5. červen 2009 Odesláno 5. červen 2009 tak jako novackovi jsem tvuj dotaz zalozil samostatne, aby nebyl v tematu s kterym moc nesouvisi k problemu, zkousel jsi jinou zapalovaci rampu? byl jsi s tim nekde na diagnostice? co cidlo podtlaku v sani - MAP senzor, je ze spodni strany saciho potrubi za skrtici klapkou, mohl by byt spatny, nebo zaneseny Citovat
puccko Odesláno 5. červen 2009 Autor Odesláno 5. červen 2009 ja ty pekne dakujem.Map senzor je tiez novy na diagnostike my povedaly chudobna zemes ale to je vsetko. Citovat
Ferry Odesláno 5. červen 2009 Odesláno 5. červen 2009 asi by to chtelo pripojit na osciloskop a zkoumat, prubehy zapalovacich impulsu, odezvu MAP senzoru, lambda sondy, vstriku. Pripadne vymontovat vstriky a na zkusebni stolici zjistit, jestli nejsou ucpany a jeslti vsechny davaji spravne mnozstvi paliva a maji spravny tvar rozstriku [upravil dne 5/6/09 Ferry] Citovat
puccko Odesláno 5. červen 2009 Autor Odesláno 5. červen 2009 lenze to je problem ze ja auto kazdodene potrebujem Citovat
Ferry Odesláno 5. červen 2009 Odesláno 5. červen 2009 s tim ti holt nikdo neporadi, bud ho chces opravit, tak to bude nejakej cas trvat, nez se na zavadu najde, nebo budes dal jezdit tak, jak ti to ted (ne)jezdi ve firme, kde umi diagnostiku poradne by to mohli za den mit hotove Citovat
puccko Odesláno 5. červen 2009 Autor Odesláno 5. červen 2009 hmm tak asi to tam budem musiet dar.aj tak diky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.