Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

zdravím všetkých, čítavam tu občas o turbe, niekto písal že ho počuje zdravo hvízdať, ja som to nikdy nepočul - mám ho vadné? Takisto mám dojem akoby mi niekedy nezabralo vôbec alebo neskoro, ale v priemere mu to dosť dlho trvá po zošliapnutí pedála (samozrejme v otáčkach nad 2200) kým zaberie, na diagnostike bolo všetko OK

Odesláno

Co se týče turba, doporučuji vyzkoušet tak, že na 2-3ku trochu sešlapneš plyn, jakmile ucítíš, že to začíná tahnout, tak ho do dupni na podlahu. Uvidíš, že to pak zatahne velmi slušně....

Je to jak s foťákem, namáčkneš a pak domáčkneš :-)

T.

PS: pokud se ti zdá, že málo jede, tak si ho nech nachipovat - já tam chip mám a spokojenost, do tédoby dost lína lemra na 2.0

Odesláno

No práve že niekedy zaberá ako má, ale niekedy to nie je ono (samozrejme otáčky nad 2200), keď zaberá ako má tak ťahá ako sviňa ale niekedy v tom istom režime nič moc, dúfam že to nie je turbom, keby bolo zlé tak asi nejde vôbec a nie raz hej raz nie

Odesláno

Je potřeba taky rozlišit jestli jedeš na studeno - to tomu motoru fakt nešlapej na krk. Akorát ho pošleš tam kam se podívají jen celníci (pro nechápavé - do pr*ele) - nedělá ti to jen na studeném? Ono je to hodně pocitové, když letíš na čtyřku třeba 120, chvíli polevíš (auto nemusí téměř ztratit rychlost) a pak zase dupneš na plyn, přijde ti že netáhne

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...