Rejty Odesláno 3. říjen 2010 Autor Odesláno 3. říjen 2010 černá střecha bude good, ješte třeba udělat přední sedačky ne? jakto že jsi se v brně neukazal? chtel jsem ale musim udelat zakaznikovi plot.. a protzoze se kolaudace blizi nikam nejeuzdim tedka may pokecat s woodym ke kaufu v patek Citovat
Rejty Odesláno 11. říjen 2010 Autor Odesláno 11. říjen 2010 tak jsem absoloval vylet k nam na chatu Do Hostinného,jezdil jsem po krkonosisch a prumerna spotreba 7,34 litru na 100 km...na plnou nadrz sem najel 700 km:P coz je na dvoulitra paradni...moje filcka zere vic:Dfotky budou pak:) [upravil dne 11/10/10 od Rejty] Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 11. říjen 2010 Odesláno 11. říjen 2010 tyjo my mame chatu v prosecny to je hned vedle :-)) Citovat
wooody Odesláno 12. říjen 2010 Odesláno 12. říjen 2010 no to je des synu, vyskubej to a vyhod :-D (a ted sem zvedav kolik bude nesouhlasnejch komentu, samozrejme ze si delam srandu) Citovat
Rejty Odesláno 12. říjen 2010 Autor Odesláno 12. říjen 2010 doctor....nejezdim..jezdim podle předpisu:) Citovat
Rejty Odesláno 12. říjen 2010 Autor Odesláno 12. říjen 2010 http://www.drsnysvet.cz/proskoleni-mestske-policie-pri-silnicni-kontrole/ Citovat
Rejty Odesláno 18. říjen 2010 Autor Odesláno 18. říjen 2010 tak jsem trochu vybavil kufr:-D jeste zapojit ten woofer a bude:_D Citovat
The_DoctoR Odesláno 18. říjen 2010 Odesláno 18. říjen 2010 to tě chvalim, ještě, že s autem jezdim jen o víkendu, dva dny porušování předpisů stačí Citovat
Rejty Odesláno 18. říjen 2010 Autor Odesláno 18. říjen 2010 to tě chvalim, ještě, že s autem jezdim jen o víkendu, dva dny porušování předpisů stačí ja najel za dva roky 60 tisic:( ale tedka od te dby co mam filcku,tak najezdim stovku tydně jeste to ocalounim a vazne uvazuji o tom jestli na strechu nalepit cernou folii nebo černou koženku:-D:super Citovat
Grlik Odesláno 18. říjen 2010 Odesláno 18. říjen 2010 No Ten SUB vypada good ale vypadl by lepe kdyby byl na boku, tod muj nazor. Jinak si mylim že na střechu bude lepší folie i když koženka bude vypadat hodně hustě ale až ta zmokne tak ztěžkne tak dvojnásobně Citovat
winco Odesláno 18. říjen 2010 Odesláno 18. říjen 2010 ja sem taky za konženku...bol by to luxus a duplom s tým navlekom na kapote...ale je to nepraktice aj ked to zmokne, ked na to napada snih a aj ked budeš auto umyvať... Citovat
Rejty Odesláno 2. listopad 2010 Autor Odesláno 2. listopad 2010 nejake novinky zas.......budu klestit a strikat kola...pak mam jeste novej naraznik..ale je kamose...mne se libil..ale na mojem aute je taky divny Citovat
bajza206 SW Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 Ty jo ty máš pěknej nárazník kde jsi ho vzal taky jeden schánim:D:D:D:D:D:D:D:D:D Citovat
ygnor206 Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 Nedávno jsem ho viděl live v zrcátku:) Citovat
MCabman Odesláno 3. listopad 2010 Odesláno 3. listopad 2010 mne sa ten predný nárazník páči na tvojom aute ... Citovat
Rejty Odesláno 3. listopad 2010 Autor Odesláno 3. listopad 2010 mne ne..ja mam radsi XS..aspon ma Bajza jistotu ze mu ho vratim:-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.